Göz Testi

Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
Herkese merhaba,

Başka bir konuda bahsi geçince inceledim de bence güzel bir sayfa olmuş bu test. Pilot sağlık raporu alırken tabii bu kadar basit değil ama bir örnek gibi olması için buraya koymak istedim. Daha çeşitli testler yapılıyor ama bu testlerin de bire bir yapıldığını söyleyebilirim. Bu arada unutmamak gerekir ki bu sadece bir örnektir. Yani bundan çıkacak sonuç sadece fikir verebilir bir teşhis koyamaz size. İlgilenen olursa linkini aşağıya bırakıyorum. İyi sosyaller herkese:)

Not: Bütün testler %100 sonuç aldım:) Mutluyum:)

Herkese merhaba,

Başka bir konuda bahsi geçince inceledim de bence güzel bir sayfa olmuş bu test. Pilot sağlık raporu alırken tabii bu kadar basit değil ama bir örnek gibi olması için buraya koymak istedim. Daha çeşitli testler yapılıyor ama bu testlerin de bire bir yapıldığını söyleyebilirim. Bu arada unutmamak gerekir ki bu sadece bir örnektir. Yani bundan çıkacak sonuç sadece fikir verebilir bir teşhis koyamaz size. İlgilenen olursa linkini aşağıya bırakıyorum. İyi sosyaller herkese:)

Not: Bütün testler %100 sonuç aldım:) Mutluyum:)

Haha benim konum :D Bende bir tek astigmat çıktı :(

Sizin için testi test ettim. Gözlüklü ve gözlüksüz astigmat testini denedim gözlükle %100 gözlüksüz %0 :) başarılı olmuş.

Renk körü birisi olarak herhangi biri koyu mu dediğinde benim için renk körlüğüne giriyor. Astigmat ve duochrome testlerinin bir işe yaramamasına sebep oluyor bu. Ek olarak renk körlüğü testi de fazlasıyla yetersiz sayıda içeriğe sahip. Hiç yoktan iyidir.

Geri
Yukarı