Gözde uçuşan şeffaf siyah noktalar

O bende de oluyor, unutunca görmüyorsunuz bile. Etrafta uçuşuyorlar, bazen oyun bile oynuyorum onlarla. Araştırdığımda ise sıkıntısı yokmuş diye buldum, göz doktoru da herhangi bir sıkıntı yok dedi.

Eskiden bende yoktu normal değil araba sürerken özellikle çok rahatsız ediyor bende bayağı çok şeffaf şeyler var.

Bilmiyorum vallahi. Ben de zamanında sormuştum bir arkadaşıma ve Tıp okuyordu (bilgisi vardır belki). Normal bir şey demişti.

O bende de oluyor, unutunca görmüyorsunuz bile. Etrafta uçuşuyorlar, bazen oyun bile oynuyorum onlarla. Araştırdığımda ise sıkıntısı yokmuş diye buldum, göz doktoru da herhangi bir sıkıntı yok dedi.

Ben de oynuyorum bazen :D Gözümden kaçmaya çalışıyorlar ama yakalıyorum.

@Uchiha__İtachi hocqm hortlatıyorum ama bir çözüm bulabildiniz mi ben de çalışırken beyaz ekrana bakamıyorum dikkatimi dağıtıyor.
3 senedir böyleyim çözüm yok, bir süreden sonra alışıyorsunuz, aklım ona gitmedikçe (ki hiç gitmiyor) görmüyorum bile. Durdurma ameliyatı var ancak tuzlu, ayrıca gidermiyor, sadece büyümesini önlüyor.

3 senedir böyleyim çözüm yok, bir süreden sonra alışıyorsunuz, aklım ona gitmedikçe (ki hiç gitmiyor) görmüyorum bile. Durdurma ameliyatı var ancak tuzlu, ayrıca gidermiyor, sadece büyümesini önlüyor.
Hocam mesela camdan dışarı güneşli veya aydınlık bir güne bakarken, o cisimler gözünüzde gezdikçe beyaz bir sansür gibi parıldama oluyor mu?

Hocam mesela camdan dışarı güneşli veya aydınlık bir güne bakarken, o cisimler gözünüzde gezdikçe beyaz bir sansür gibi parıldama oluyor mu?
Olmuyor, sadece siyah karaltılar geçiyor, gözün arkasındaki sıvının katılaşması sonucu oluşan topaklanan katı tanecikleri benimki, sizinki muhtemelen şu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bahsettiğiniz şey halk arasında yüzer noktalar olarak geçiyor galiba.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı