Gözümü kapatınca ''göz yüz'' görüyorum

Hocam paraya kıyıp iyi bir psikiyatriste görünün, bu sefer değilseniz bile şizofreni miyim takıntısı başlayacak.

Çok korkuyorum ve maddi durumum buna yetmiyecek sizce şizofren miyim neden bunları görüyorum onu anlamak istiyorum.
Burada kimse size açıklama yapamaz ama benim görüşümü soracak olursanız şizofreni olduğunuzu kesinlikle düşünmüyorum. Oturduğunuz yerde iyi bir cami hocası varsa mutlaka ona gidin o zaman para ile psikiyatriste gidemiyorsanız. Ne gördüğünüzü söyleyin. Ayriyeten devlet hastanesinde psikiyatriste görünün.

Burada kimse size açıklama yapamaz ama benim görüşümü soracak olursanız şizofreni olduğunuzu kesinlikle düşünmüyorum. Oturduğunuz yerde iyi bir cami hocası varsa mutlaka ona gidin o zaman psikiyatriste gidemiyorsanız. Ne gördüğünüzü söyleyin. Ayriyeten devlet hastanesinde psikiyatriste görünün.

Teşekkür ederim bugün benimle ilgilendiğiniz için iyi günler.

Şizofren olsaydınız, büyük bir olasılıkla şizofren olduğunuzun farkına varmazdınız.
Yaşadığınız şey büyük ihtimalle algısal bir yanılsama, ama bir göz doktoruna görünmekte fayda vardır. O zaten ihtiyaç duyarsa psikiyatriye yönlendirir sizi.

Göz yüz ne demek bilmiyorum ama şizofren karşısında biri yokken olmayan biriyle konuşmak değil miydi?
Hayır arkadaşım ne alakası var olmayan biriyle konuşmanın şizofreniyle?
Ben de kendi kendime konuşuyorum, şizofreni miyim şimdi ben?
Selam arkadaşlar. Gözümü kapatınca karanlık olunca göz yüz görüyorum. Neden? Şizofren mi oldum? Çok korkuyorum ve okb takıntılarım var.
Ben de gözümü kapatınca mavi göz görüyorum, sadece mavi göz.
Hastalık mı, yoksa manevi bir anlamı mı var, yoksa çarpıldım mı bende bilmiyorum, ama pek sıkıntı yok bende.
Korkmana gerek yok yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı