Golf 7 araç USB diski okumadı

kebab man

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, comfortline donanımlı 2016 model bir golf 7 satın aldım. İlk önce heyecanla Apple telefonumu carplay ile bağlamak istedim fakat araçta bu özellik yokmuş. Neyse dedim USB'a girişi var oradan istediğim müzikleri dinlerim. O da olmadı. :( az önce 32 GB NTFS biçiminde olan içerisinde MP3 dosyaları olan belleği taktım USB okunamadı gibi bir hata verdi. Şimdi MP3 olduğu için mi okumadı yoksa NTFS formatında olduğu için mi? Bu arada bellekde "Müzik" adlı yalnızca 1 klasör var ve MP3 dosyaları o klasörde. Klasörden çıkartmalı mıyım acaba?
Yardım ve önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, comfortline donanımlı 2016 model bir golf 7 satın aldım. İlk önce heyecanla Apple telefonumu carplay ile bağlamak istedim fakat araçta bu özellik yokmuş. Neyse dedim USB'a girişi var oradan istediğim müzikleri dinlerim. O da olmadı. :( az önce 32 GB NTFS biçiminde olan içerisinde MP3 dosyaları olan belleği taktım USB okunamadı gibi bir hata verdi. Şimdi MP3 olduğu için mi okumadı yoksa NTFS formatında olduğu için mi? Bu arada bellekde "müzik" adlı yalnızca 1 klasör var ve MP3 dosyaları o klasörde. Klasörden çıkartmalı mıyım acaba?
Yardım ve önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Diski FAT32 yapıp dener misiniz bana disk formatından kaynaklı gibi geldi.

Araçta Bluetooth özelliği yok mu? Golf kullanan bir arkadaşım var kendisine soracağım.
Bluetooth özelliği var. Lakin telefonuma kulaklık bağlıyorum dikkatim dağılmadan Siri ve telefonumu kullanmak için. BT ile araca bağlandığımda ses ile denetim çalışmıyor, sanırım Highline pakete özel yada serviste ücret karşılığı aktif ettirmek lazımmış. Bir de premium müzik servislerine üye değilim.

Bluetooth özelliği var. Lakin telefonuma kulaklık bağlıyorum dikkatim dağılmadan Siri ve telefonumu kullanmak için. BT ile araca bağlandığımda ses ile denetim çalışmıyor, sanırım Highline pakete özel yada serviste ücret karşılığı aktif ettirmek lazımmış. Bir de premium müzik servislerine üye değilim.
Vag grubunun gizli özellikleri çok basit bir şekilde açılıyor 10 dakika bile sürmüyor bunu bir araştırın cüzi miktarlara açan kişiler bulacaksınız boşuna servislere gidip özellik açtırtmayın.

Hepinize teşekkürler arkadaşlar, dosya formatını FAT32 olarak değiştirdim ve parçalar MP3 olarak sorunsuz şekilde onatılıyor.
Vag grubunun gizli özellikleri çok basit bir şekilde açılıyor 10 dakika bile sürmüyor bunu bir araştırın cüzi miktarlara açan kişiler bulacaksınız boşuna servislere gidip özellik açtırtmayın.
250₺ isteyen de var 1500 isteyen de, çevremde VW kullanan çok tanıdığım var onlara sorarak en uygun ve kaliteli yeri bulabilirim. Belki ileride açtırırım şuan orijinal hali çok hoşuma gidiyor hem yazılım hem de görünüş olarak bir parça dahi değiştirmeyeceğim.

Geri
Yukarı