Golf 7'yi nasıl bilirsiniz?

Mert Mısırlı

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Kocaeli, Turkey
Daha fazla  
Merhaba. Golf 7 almayı düşünüyoruz artıları ve eksileri nelerdir? Ve de 2 jant arasında kaldık. Rotary jant mı yoksa Durban jant mı? Sizce hangisi daha şık durur? Bir de Rotary'nin boyutu nedir biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatına göre çok lüx bir araba çok dolu olması konforlu olması seri olması her yönden alınıcak bir araba.
Test videosunu izlerseniz size yardımcı olucaktır ben Rotary jant 18 inç olanı tavsiye ediyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyatını hak etmeyen bir araçdır. Ama güzel araçtır. Yol tutuşu, konforu ve izalasyonu çok iyidir. Golf 6'dan dahaa hafif olmasına rağmen daha sağlam ve sertdir.
Turbo beslemeli 1200cc motoru, eski 1600cc benzinlilerden iyidir, çünkü turbo sayesinde atmosferik araçlara göre çok daha fazla tork üretiyor. Çekiş konusunda sıkıntı yaratmaz. Vw'nin mühendisleri bu işi bilmiyor olamaz. :D
Fiyatı hariç kusur bulamadığım bir araç.

Bende mirkan kesin kusur bulur diye bekliyodum :) Mert bey ben size şunu söyliyeyim 1.2 tsı bastınmı çok deli gidiyor bizzat ben 210 dayadım kadranı 1.4'den bahsetmiyorum bile :) şanzuman aktarması çok başarılı.

Oto-park videoları cidden bizden Biri gibi anlatıyor bu yüzden seviyorum bu adamları.:D golf7 ye gelirsek güzel araçtır üzmez. :)
Oto-park bu aralar iyice boşladı yeni videoları merakla bekliyoruz.

[QUOTE="beanliyo]
Oto-park bu aralar iyice boşladı yeni videoları merakla bekliyoruz.[/QUOTE]
Aslında adamların işi gücü farklı forum videosunu izlerseniz çok iyi anlatmışlar bu durumu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı