Google Chrome Sağ Click Yapınca Kapanma

AdwCleaner'ın politikasında ASC yazılımı PuP (Potansiyel olarak istenmeyen program) olarak geçiyormuş, bu yüzden de belli başlı ASC dosyalarına (.exe) müdahale etmiş.

Endişe edilecek bir durum yok, PuP demek güvensiz demek veya virüs demek değildir fakat sistemin kararsız çalışmasına sebep olabiliyorlar.
Benim Auslogics Boost Speed'e de aynı muameleyi yaptı.. Tamamen sildi :D Sonra üşendim kurmadım bi daha.. Ayrıca ASC bence de berbat bi program.. Geçmişte vay be herşeyi temizledi derdik.. Sonra oraya gir hata buraya gir hata.. :D CCleaner yada Auslogics Boost Speed kullan.. (y) (Auslogics daha detaylı ve dikkatli kullanman gereken bi program.. Düzgün kullanımda uçurur PC'yi.. ;))

Metin dosyasını sanırım belgelere kaydediyor, yada masaüstüne..
Bu arada insanlar neden hala Chrome/Yandex/Mozilla kullanır anlamam.. Dostum sana bin yılın tavsiyesi.. UC Browser kullan.. Bu güne kadar bir kere kapanma, kasma, hata verme vs. olmadı.. Kendiliğinden Ad Blocker'ı var bide.. Youtube, Open Load vs. birçok siteden indirme yapıyor.. IDM ile entegreli.. Tam tavsiyemdir! Türkçe dil de mevcut! Al burdan indir.. #Link1
Ayrıca Android için de paha biçilmez bence.. 20 tane sekme açabiliyorsun ;) SD karta indirme, kayıt vs. de yapıyor.. (y)

Hocam benim güven problemim var. O yüzden sadece bildiğim isim yapmış herhangi bir sıkıntıda müşteri hizmeti alabileceğim programları indiriyorum. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

AdwCleaner'ın politikasında ASC yazılımı PuP (Potansiyel olarak istenmeyen program) olarak geçiyormuş, bu yüzden de belli başlı ASC dosyalarına (.exe) müdahale etmiş.

Endişe edilecek bir durum yok, PuP demek güvensiz demek veya virüs demek değildir fakat sistemin kararsız çalışmasına sebep olabiliyorlar.

Hocam teşekkür ederim. İçim rahatladı şuanda.

Konu kilitlenebilir.

Hocam benim güven problemim var. O yüzden sadece bildiğim isim yapmış herhangi bir sıkıntıda müşteri hizmeti alabileceğim programları indiriyorum. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.
Sen bilirsin.. Ama emin ol pişman olmayacağın kadar kaliteli bir program.. Sadece Türkiye'de o kadar tanınmıyor.. #Link1 #Link2 #Link3

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı