Google hesabı nasıl kurtarılır?

Eren.exe

Hectopat
Merhabalar. 39 gün önce değiştirmiş olduğum şifreyi unuttum. Google hesabımda 2 adımlı doğrulama ve telefon numaram var idi. Şifremi unuttum deyip adımları uyguluyorum sonra şifresini unuttum Google hesabına kod gönderiyor. Bu yüzden hesabın bana ait olduğunu kanıtlayamadım. Çözümü var mıdır? Bu hesaba ihtiyacım var.

Merhabalar. 39 gün önce değiştirmiş olduğum şifreyi unuttum. Google hesabımda 2 adımlı doğrulama ve telefon numaram var idi. Şifremi unuttum deyip adımları uyguluyorum sonra şifresini unuttum Google hesabına kod gönderiyor. Bu yüzden hesabın bana ait olduğunu kanıtlayamadım. Çözümü var mıdır? Bu hesaba ihtiyacım var.
Telefon numarasını kaldırmışsınız muhtemelen. Başka yol yok.

Telefon numarası ile kurtarmayı deneyebilirsiniz.

Hayır hocam. Telefon numarama kod geliyor kodu giriyorum sonraki adımda kurtarmaya çalıştığım hesaba kod gidiyor. Yahu hesap bende olsa neden hesabı kurtarmaya çalışayım çok saçma.
Hmm o zaman kurtarma e-postasını da aynı yapmışsınız. Ancak benim bildiğim sadece 1 yöntem kurtarmak için yetiyordu. İlginç olmuş.

Daha önce böyle bir konu açtım çok uğraştım fakat çözüm maalesef yok, sende de aynı sorun var.

Geri
Yukarı