Google otomatik Script yapmak mümkün mü?

regedya

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var. Steam için özellikle, bir script yazıp otomatik olarak belirlediğimiz fiyattan skin satın alımı yapmak mümkün mü?

Misal X skini içi bir script yazdım ve script kendi kendine 17 TL lik 10 tane sipariş oluşturdu. Bu mümkün müdür?

Arkadaşlar merak ettiğim bir şey var. Steam için özellikle, bir script yazıp otomatik olarak belirlediğimiz fiyattan skin satın alımı yapmak mümkün mü?

Misal X skini içi bir script yazdım ve script kendi kendine 17 TL'lik 10 tane sipariş oluşturdu. Bu mümkün müdür?

Değil. Öyle bir şeyin olması için Steam'in korumasız olması gerek ve yönetici olmanız gerek. Ben bir ara Roblox'da denemiştim 😂
Öyle bir şey varsa N11'den bedava ürün satın alalım veya 5 TL'ye 😅

Değil. Öyle bir şeyin olması için Steam'in korumasız olması gerek ve yönetici olmanız gerek. Ben bir ara Roblox'da denemiştim 😂
Ben Python ile Steam hesabıma giriş yapabilmiştim. Hesaba giriş yapılıyorsa, skin de alınabilir. Fakat dediğim gibi, Steam bunu fark edebilir engelleyebilir.

Öyle bir şey varsa N11'den bedava ürün satın alalım veya 5 TL'ye 😅

Demek istedigini anlamadım son kısımda. Benim bahsettigim şey aslında bildigin buyorder koymak ama bilgisayar aracılıgıyla otomatik bir şekilde.

Geri
Yukarı