GoW, TLOU2 abartan kitle hakkında

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Süre ayarlı) 🙂
Red Dead Redemptionun kazanmasını isterdim ama God of War'un da hakkının yenmemesi lazım.

Tlou2'yi COD oynar gibi oynadın herhalde, çizgiselmiş :p. Bir sürü oynanışı destekleyen bölüm dizaynına sahip ve geniş alanlar sunuyor. Eğer araştırırsan oyun ödüllendiriyor zaten. TLOU'yu sevme sebebimiz zaten hikaye anlatımı ve karakterleri derinlemesine işlemesi. Bu nasıl eksi oluyor? Aynı mantıkla BioShock Infinite hiçbirşeyi anlatmıyor, buna dizayn seçimi denir.
GOW'a katılmıyorum ilk üçleme abartılıyordu. Hatta DMC ve Bayonetta'nın yanında GOW'ın combat'ı tuşlara kafa atmak gibi hissettiriyordu. Yeni GOW combat'ı çok güzel bir hale soktu.

Dostlar kimseyi kavga ettirmek gibi bir amacım yok kusuruma bakmayın. Bu konuyu açmamın sebebi oyunlardan çok, oyunu savunan belli bir kesimin bitmeyen övgüleriydi. Bu konuyu ikinci defa açmamın sebebi ise yanlış yere konuyu açtığımı düşünmemdir. TLOU2'yi bence oyunlarla değil de filmlerle karşılaştırmak daha mantıklı geldi bana. Oyundan tam keyif aldığımı düşündüğüm zaman tak ara sahne geliyor. Ya arkadaşım ben bu oyunu izlemek için mi aldım oynamak için mi, beni bi salın şu oyunu oynayayım. 500 tl ön siparişle aldığım oyunun pardon filmin böyle olması beni üzdü.
Senin için "en iyi" oyun ne diye sorarsanız, beni derinden etkileyen o dönemin oyunlarından ki bence hâla onun gibisi olmayan COD Modern Warfare 2'dir.

31 yaşında ve 10 yaşından beri oyun oynamış biri olarak RDR 2, GoW, Last of Us part 2 gibi oyunlar son zamanlarda oynadığım ve gerek müzik gerek hikaye,grafik olarak hala tadı damağımda. Yeni PS5 aldım şu an ragnarök oynuyorum ve bitirince tekrar bir Last of Us 2 oynayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı