TLOU2 VS MGR: Revengeance

Bu hikaye neden rezalet çünkü tutarsız.

Bak sana bir hikaye örneği vereyim Witcher 4'te böyle bir hikaye görsen ne tepki verirsin Geralt'ın 3. oyunda öldürdüğü isimsiz cisimsiz NPC'lerin tekinin kızı varmış Geralt'tan intikam alıyor daha sonra Ciri peşine düşüyor sonda da bağışlıyor.
Ne kadar tutarsız neil Druckmann'ın fantezilerini aktarmaya çalıştığı dandik bir senaryo.

Ben bu senaryoyu daha önceden deneyimledim de konuşuyorum hem de mükemmele en yakın şekliyle.

Neden mükemmel hikaye ana karakterimiz Kain'in kanatlarının, sağ kolu olan Raziel'de çıkmasıyla başlıyor kanatların kendinde çıkmadığını gören raziel sinirden Kain'in kanatlarını koparıp cehenneme atıyor.

Ardından blood Omen 2 ile Kain'i kontrol ederek bir oyun oynuyoruz.

Legacy of kain soul reaver ve soul reaver 2 ile Razeil'i kontol ettiğimiz oyunlar oynuyoruz.

Son olarak legacy of kain defiance ile hem Kain'i hem de Razeil'i kontrol ederek madalyonun iki yüzünün kesiştiği oyunu oynuyoruz.

Bu niye bu kadar kaliteli işlemiş çünkü raziel en başından beri var abby gibi Neil'in bir taraflarından uydurduğu bir karakter değil.

Adam çıkıp TLOU2 hiç yaşanmadı dese karşı çıkacak kimse olmaz çünkü bu kadar rezalet bir senaryo olamaz.

Ben diyeceğimi dedim, zevkler ve renkler tartışılmaz. Bana göre ortalama bir senaryo, ve mgr ile karşılaştırılamaz bile. TLOU 2 gibi bir oyuna büyük hakarettir. Sırf bir NPC ana karakter oldu diye rezalet senaryo da demem.

Son düzenleme:
Bana göre ortalama bir senaryo, ve mgr ile karşılaştırılamaz bile. TLOU 2 gibi bir oyuna büyük hakarettir. Sırf bir NPC ana karakter oldu diye rezalet senaryo da demem.
Hacı bunu sürekli vurguluyorsun da asıl TLOU seri olarak MGR'in yanına bile yaklaşamaz.

Blade Wolf'u yöneterek Khamsin ile savaştığımız sırada çalan şarkıdaki bu feslefi sözleri duyarken TLOU2 de Yahudi duyarı görüyoruz bağırttı biraz bu sözlerin.
Screenshot_20220422-140500_YouTube.jpg

Aynen aynen daha GOTY bile alamayan Mgr TLOU ile rekabet edebilecek. Güldürme beni 🤣🤣🤣
Bu iş GoTY almakla olmuyor aslan.
Bak bakalım genişlik olarak RDR2 seviyesinde bir oyun var mı ama GoW kazandı.

Ben delillerle konuşuyorum sen GoTY diyorsun asıl siz beni güldürmeyin lütfen.

Bu iş GOTY almakla olmuyor aslan. Ben delillerle konuşuyorum sen GOTY diyorsun asıl siz beni güldürmeyin lütfen.

Senin delil dediklerin oyun müziğinin cümlelerini yazıp, millettin yorumunu paylaşmak mı 🤣🤣 komikmiş. Sen oyunun verdiği mesajı anlayamıyorsan biz ne yapalım? TLOU 2 gibi teknik bir başyapıtı karşılaştırdığın oyuna bak aslan. O işler GOTY ile olmuyorsa sen dedin diye de olmuyor. Mgr, mg serisinin en az sevilen oyunlarından, ne anlatıyorsun sen ya? 🤣 konudaki arkadaşlara kesinlikle katılıyorum, bu konu tamamen TLOU gömmek için açılan boş bir konu. Ayrıca @hudson51'inde dediği gibi iki oyunu yan yana getir aradaki kalite farkını kör bile koklayarak anlar.

Senin gibi görüntü bırakayım araya. Gözün ödül görür belki.
..png

Bak bakalım genişlik olarak RDR2 seviyesinde bir oyun var mı ama GoW kazandı.

Bak bakalım hack and slash türü ile hikayeyi bu kadar güzel harmanlayan oyun var mı?

Mgr, mg serisinin en az sevilen oyunlarından, ne anlatıyorsun sen ya?
Dostum çık mağarandan 2013'de değiliz son 2 yıldır internet meme'lerine MGR hükmediyor.
Bak bakalım hack and slash türü ile hikayeyi bu kadar güzel harmanlayan oyun var mı?
Var tabi DMC3.
Senin delil dediklerin oyun müziğinin cümlelerini yazıp, millettin yorumunu paylaşmak mı 🤣🤣 komikmiş. Sen oyunun verdiği mesajı anlayamıyorsan biz ne yapalım?
Düşünsenize TLOU2 25 saat tatava yapıp hiçbirşey anlatmayı beceremiyorken,

MGR'de Robot Bir köpeği yöneterek Dev Robota Binmiş Tipik Bir Amerikan askeri ile savaştığımız DLC'de çalan bu 4 dakikalık şarkıda geçen 10 saniyelik cümleler 25 saat üzerine düşünebileceğiniz sözler içeriyor.

"Pusula olmadan bir asker asla rezalet tanımaz."

"Özgürlük başkalarına zorla kabul ettirilemez, aksine kazanılır."
Senin gibi görüntü bırakayım araya. Gözün ödül görür belki.
Eki Görüntüle 1367560
Basın kimsenin umrunda değil 🤠.
last-of-us-2.jpg

Dostum çık mağarandan 2013'te değiliz son 2 yıldır internet Meme'lerine mgr hükmediyor.

Metacritic oyuncu puanları her şeyi açıklıyor, Meme'leri yapılıyor diye seviliyor mu oyun? :Dbu nasıl bir mantık.

Oynamadığım oyun hakkında eleştiri yapmak istemiyorum, eminim güzeldir.

Düşünsenize TLOU2 25 saat tatava yapıp hiçbir şey anlatmayı beceremiyorken,

Mgr'de robot bir köpeği yöneterek dev robota binmiş tipik bir Amerikan askeri ile savaştığımız DLC'de çalan bu 4 dakikalık şarkıda geçen 10 saniyelik cümleler 25 saat üzerine düşünebileceğiniz sözler içeriyor.

Tamam dostum bana hitap etmiyor işte, bana göre TLOU ile karşılaştırılamaz. Sana göre çok daha iyi oyundur zevkler ve renkler. Üçüncü deyişim bunu. Saygı duyuyorum.

Basın kimsenin umurunda değil 🤠.
Eki Görüntüle 1367569

Oyun çıkmadan önce joel spoilerını alan insanlar oyunu oynamadan direkt 1 puan verdi, oyunun kullanıcı incelemelerine baksana herkes joel öldüğü için isyan ediyor. Çoğu da 1 puan vermiş.

Metacritic oyuncu puanları her şeyi açıklıyor, Meme'leri yapılıyor diye seviliyor mu oyun? :Dbu nasıl bir mantık.
Aga FB grupları olsun Reddit olsun, Yutup olsun oyun hak ettiği değeri görüyor artık.
İlk çıktığında Kojima fanları böyle MGS mi olur dedikleri için son 2 yıla kadar kötü bir şöhreti vardı.
Şimdi MGR'a biri laf atsa direkt linçleniyor.
Screenshot_20220422-223528_YouTube.jpg

Screenshot_20220422-223313_Facebook.jpg

Oynamadığım oyun hakkında eleştiri yapmak istemiyorum, eminim güzeldir.
Kesinlikle öneririm.

Tamam dostum bana hitap etmiyor işte, bana göre TLOU ile karşılaştırılamaz. Sana göre çok daha iyi oyundur zevkler ve renkler. Üçüncü deyişim bunu. Saygı duyuyorum.
Ben de sana saygı duyuyorum, kör bile anlar falan daha iyi olduğunu demek yerine bence desen zaten anlayışla karşılardım.

Oyun çıkmadan önce joel spoilerını alan insanlar oyunu oynamadan direkt 1 puan verdi, oyunun kullanıcı incelemelerine baksana herkes joel öldüğü için isyan ediyor. Çoğu da 1 puan vermiş.
Buna diyecek birşey yok, 25 saatlik oyunda insanların beğendiği tek kısım 4 saatlik Joel, Ellie kısımları olunca hata yapımcıda demektir.

Iki oyunun karsilastirilmasi biraz komik olmus. Ama oyun karakterleri aşırı seksi, saf testis, chad, müthiş edebi kalitede olmadigi surece bir oyun iyi olabilir mi?! Gordugunuz gibi TLOU 2 bunlarin hicbirine sahip degil. Ama MGR öyle mi? "Let's dance!"

Iki oyunun karsilastirilmasi biraz komik olmus. Ama oyun karakterleri aşırı seksi, saf testis, chad, müthiş edebi kalitede olmadigi surece bir oyun iyi olabilir mi?! Gordugunuz gibi TLOU 2 bunlarin hicbirine sahip degil. Ama MGR öyle mi? "Let's dance!"
Show me a good time, Jack!

Oyunda 5DK kapıştığımız MG Excelsus robotu bile Chad olabilir mi ya.

Live in ignorance And purchase your happiness
When blood and sweat is the real cost
Thinking ceases, the truth is lost
Don't you worry You'll be told exactly what to do
I give my people the lives they need
The righteous will succeed
The fires of greed will burn the weak
So we'll make freedom obsolete
Making whole the fabric of society
Collective consciousness controlled as you will see

Yeni konular

Geri