GoW, TLOU2 abartan kitle hakkında

God of War belki de tüm oyun tarihinin en sağlam hikayesine sahip oyundur. Bunu biz abartmıyoruz, olanları söylüyoruz. The Last of Us'ta ise, tamam belki 2. oyunu öyle mükemmel olmayabilir hikaye açısından ama grafikler, oynanış ve hikaye anlatımında mükemmeldi. Bu unsurları gözden çıkararak buraya konu açman doğru değil.
TLOUP2 herkes eleştirirken hikayeyi eleştirdiler.
Oynanışı eleştiren bile görmedim.

O ödülleri veren kişilerin de zevki farklı olur, başkasının da. Zaten ben şu oyun ödüllerine bir anlam veremiyorum, oyun gibi tamamen kişisel zevk meselesi olan bir şeye nasıl "en iyi" unvanı
takıyorlar?
Belli konular da çoğunluğun sevmesi ile. Ayrıca bazı oyunlarının kalitesi kendini belli ediyor zaten nerdeyse herkes tarafından takdir görülen oyunlar oluyor gow bunu belli eden oyunlardan.
Zevkler renkler meselesi.
Yalnız unutmayın, GoW 2018, yılın oyunu ödüllerinde RDR 2'yi ayağının altıyla ezdi, üstüne de tükürdü.

Öyle demeyin hocam üzülürüm şaheser 2'si de uç uca aldı GoW.

Belli konular da çoğunluğun sevmesi ile. Ayrıca bazı oyunlarının kalitesi kendini belli ediyor zaten nerdeyse herkes tarafından takdir görülen oyunlar oluyor gow bunu belli eden oyunlardan.
Evet, kalitesini belli eden bazı oyunları takdir etmek gerekir ama "en iyi" unvanı da bana biraz aşırı geliyor.

Evet, kalitesini belli eden bazı oyunları takdir etmek gerekir ama "en iyi" unvanı da bana biraz aşırı geliyor.
GoW 2018, resmi olarak 2018'in en iyi oyunudur. TLoU 2 de resmi olarak 2020'nin en iyi oyunudur. Game Awards'a göre.
Seversiniz sevmezsiniz, orası ayrı mesele.

Yeni konular

Geri
Yukarı