GoW, TLOU2 abartan kitle hakkında

100’ün üstünde saat geçirdiğim bir oyunun iyi veya kötü oluşunu, sevdiğim veya eksik bulduğum yönleri kendim değerlendirebilecek kültüre ve bilince sahibim çok şükür. Diyalog var diyalog var, beni tatmin etmedi oyunun çoğunluğu diyalog derinliği ve hikaye açısından. Sizi ettiyse ne mutlu. Farklı zevklerimiz olabilir mümkün.
GoW, TLOUP2 abartılıyor ama RDR2 hiç abartılmıyor sanki.
RDR2 oynamadım ama savaş sistemi güzel duruyor, hikayesi güzel olabilir ama bir oyun her şeyi mükemmel yapamaz.
The Witcher 3 en iyi oyun diyorlar ama at sürüşü RDR2'den daha kötü.

RDR2 oynamadım ama savaş sistemi güzel duruyor, hikayesi güzel olabilir ama bir oyun her şeyi mükemmel yapamaz.
RDR2 Olması gereken yerde.

Evet hocam witcher at sürüşü meh biraz hatta baya meme dönmüştü bu konuda.
1613977207101.png
Tabii bir oyunu at sürüşüne göre yargılamak saçma olur.

Evet hocam witcher at sürüşü meh biraz hatta baya meme dönmüştü bu konuda.
Tabii bir oyunu at sürüşüne göre yargılamak saçma olur.
En iyi oyun dedikleri için öyle söyledim, en iyi oyun ise her şey iyi olmalı ama at sürmesi kötü o zaman en iyi diyemeyiz.

TLOU2'yi oynamadım bilemem, oynamadığım oyun hakkında yorum yapamam. Fakat TLOU 1 ve GOW'un yeni oyununu oynadım. TLOU'yu beğenmedim. Mekanikleri olsun, hikayesi olsun, yapay zekası olsun en ufak bir yönünü beğenmedim bitmesi için yalvardım diyebilirim. God Of War'ı baya beğendim. Ama onunda abartılan seviyede 10/10'luk bir oyun olduğunu hiç düşünmüyorum. Ortalamanın üstü bir oyundu, keyifliydi ama hiç bir yönüyle beni tam olarak etkilemedi ve açsamda tekrar oynasam dedirtmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı