GoW ve Cyberpunk vs RDR2

Viva La Vida

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Epic Games kuponunu GoW ve Cyberpunk almak için kullandım 2 oyun Nays ile 200TL'ye geldi.
Şimdi RDR2 de alayım diyorum ama Epic Games kuponunu kullanamıyorum GoW ve Cyberpunk'ı iptal etmem gerekiyor kullanmak için siz olsanız hangisini tercih edersiniz?
1685703583105.png

Arkadaşlar Epic Games kuponunu GoW ve Cyberpunk almak için kullandım 2 oyun Nays ile 200TL'ye geldi.
Şimdi RDR2 de alayım diyorum ama Epic Games kuponunu kullanamıyorum GoW ve Cyberpunk'ı iptal etmem gerekiyor kullanmak için siz olsanız hangisini tercih edersiniz?
Eki Görüntüle 1803465
GoW veya RDR2. Aslında biraz tarzınıza bağlı. Bizden çok siz oynayacaksınız. Hangisinden zevk alacaksan onu al. Ben oyun önersen sen de beğenmezsen sana boş yere aldırmış olacağım. Bu da beni üzer.

3 oyunun da oynanış videolarını bile izlemedim 3'ünü de oynarım fark etmez Nays ile 300TL'ye gelecek 200TL olsa alırdım da bilemiyorum.

Eki Görüntüle 1803465

Bana sorarsan iptal etme ikisi de çok güzel oyunlar ama RDR de güzel sana kalmış bir şey daha çok.

Eki Görüntüle 1803465
Benim önerim GoW ve RDR2.
GoW hikaye ve oynanış olarak sevdim, RDR hikaye detaylar oynanış ve onlinede bayağı zaman geçirdim.
Cyberpunk'u çok sevemedim.

Benim önerim GoW ve RDR2.
GoW hikaye ve oynanış olarak sevdim, RDR hikaye detaylar oynanış ve Online'de bayağı zaman geçirdim.

Hocam GoW ve Cyberpunk'ı birlikte aldım şimdi RDR 2 almam için önce ikisini iptal etmem gerekiyor Cyberpunk'ı iptal edip GoW ve RDR2 alamıyorum ya sadece RDR2 ya da GoW ve Cyberpunk.

GoW ve RDR 2 biraz daha hikayeye yönelik oyunlar, animasyonlar falan daha ağır ama Cyberpunk onlara göre daha oynamaya yönelik. Hangisini daha çok seviyorsanız ona göre bakın.
Ben olsam sadece RDR 2 almaktansa GoW + Cyberpunk almayı tercih ederim iki seçim arasında.

Geri
Yukarı