Grand Theft Auto: V neden Türkiye'de overrated?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar 3 jenerasyona da gelmiş, Steam gibi platformlarda sürekli en çok satılan listesinde olmuş, PC Metacritic puanı 96 olan bir oyuna da bir zahmet "overrated" demeyin. Oynamak beğenmek zorunda değiliz elbette ancak ne zaman bir GTA oyunu çıktıysa hep fenomen olmuştur zaten.

GTA standartlarında iyi tabii canım 2023'te oynayan biri gözünden eleştirdim bu oyunu.

Güzel bir oyundu tabii ki "zamanına göre" en iyi grafiklere sahipti. Ayrıca en gerçekçi GTA'lardan biriydi. Her şeyi yapabiliyordunuz, Just Cause gibi uçuk kaçıkta değildi GTA SA gibi sıkıcı da değildi. Ama hikaye bittikten sonra yapacak bir şeyiniz kalmıyor ondan sonra gerisini Online tarafta yapıyorsunuz. Bana göre en iyi GTA oyunu değildir ama kesinlikle bir ikinci sırayı hakkediyor.

Arkadaşım zaten konuda bunu anlatıyorum insanlar benim göremediğim ne görüyorlar diyorum. Ben niye bir oyunu sevmek istemeyeyim?

Oyunun olayı yok küçükken PS3 ve Xbox 360 konsolumda bitirmiştim tek sebebi GTA 5 olması RDR 2'ye bakarsak hikaye gunplay etkileşim gerçek gibi.

Güzel bir oyundu tabii ki "zamanına göre" en iyi grafiklere sahipti. Ayrıca en gerçekçi GTA'lardan biriydi. Her şeyi yapabiliyordunuz, Just Cause gibi uçuk kaçıkta değildi GTA SA gibi sıkıcı da değildi. Ama hikaye bittikten sonra yapacak bir şeyiniz kalmıyor ondan sonra gerisini Online tarafta yapıyorsunuz. Bana göre en iyi GTA oyunu değildir ama kesinlikle bir ikinci sırayı hakkediyor.

GTA SA sıkıcı değildi neyini sıkıcı buldunuz? Size göre en iyi GTA oyunu ne? GTA 3'mü?

GTA 4 kat ve kat daha gerçekçidir hocam pek birşeyde yapamiyorduk GTA 4 girilen bölgeler daha fazladır.

10 senelik oyun hala oynanıyorsa ve bu şekil konular açtırtıyorsa overrated değil yaşayan efsanedir.
Her efsane sayılan oyun mükemmel olacak diye bir şey yok, bazı konulara rasyonel yaklaşmak gerek, nostaljik değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı