Grand Theft Auto VI başta sadece konsollara çıkış yapacak

GTA 5 Online için konsollarda çok büyük glitchler yapılıyordu diye biliyorum. Umarım ilk olarak konsola çıkarmaları yararımıza olur.

PC için portlamak zor geldi herhalde 😂 ilk başta konsol sonradan PC Rockstar böyle hareket ediyor ve bence daha hayırlı olacaktır. Hepsine aynı anda çıkışta Cyberpunk ders oldu zaten PS4 30 FPS alamıyordu ilk zamanlar.

Cyberpunk' ı PS4'de ve fix'lerin olmadığı ilk versiyonlarda bitirmiştim. Neler yaşadım oyunu oynarken bi bilseniz. 😂

Ama helal olsun hikaye sonuna kadar sadece 1 kere çöktü bende.

Cyberpunk'ı PS4'te ve Fix'lerin olmadığı ilk versiyonlarda bitirmiştim. Neler yaşadım oyunu oynarken bir bilseniz. 😂

Ama helal olsun hikaye sonuna kadar sadece 1 kere çöktü bende.

Bende ilk çıktığında GTX 970 vardı rezil rüsva bitirmiştim hiç keyif alamadım 3060 alınca aktı gitti oyun.

Aynı anda tüm platformlarda çıkarmama sebebini anlamış değilim. Bu konuda bilginiz var mı? Neden konsol öncelikli?
Konsollar eskimeye başladı zaten. Erkeden çıksın da alacaklar alsın. Konsolda donanım standart.
Bilgisayara çıkınca kırılıyor zaten. İş gücü belli. Hepsini aynı anda çıkarmak isteseler hepsinin bitmesini bekleyecekler.

2025'in ilkbaharında çıkacağını varsayalım. 2025 sonbaharı veya 2026 ilkbaharında bilgisayara gelmesi beklenir bu durumda. Çıktığı anda çok da iyi olmayacaktır. Oynanmayacak kadar kötü optimizasyona sahip ve bugla dolu da olmayacaktır ama. Bilgisayara çıkışından kabaca 1 yıl sonra çok daha optimize olacaktır. GTA V'te gördük bu durumu.

Bence doğru bir taktik.

Aynı anda tüm platformlarda çıkarmama sebebini anlamış değilim. Bu konuda bilginiz var mı? Neden konsol öncelikli?

Hem optimizasyon hem de tekrarda satma politikası. Önce konsola satıyor daha sonra PC'ye satıyor bu sefer konsola alan adam bir kez de PC'ye almış oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı