Grand Theft Auto VI Fragmanı Sızdırıldı

Başka forumda bunu dedim linçlendim:) çok heyecanlılar laf söyletmiyorlar.

20231205_041140.png

Bu görsel gercek hayattan değil trailerdan alındı. Aaa ama unutmuşum doğru bunları GTA 5 modcuları yapıyordu, Trailer'ın başındaki güneş yansımalarını da modcular yapıyordu haklısınız. Rockstar ne kadar dandik bir firma ya. Şu aşağıdaki görsele yani siz GTA 5'in modlanmış hali diyorsunuz vallahi helal olsun herkes başaramaz.

Screenshot_20231205_051028_YouTube.jpg

Son düzenleme:
Rage Engine motoru ile mi yapıldı acaba yoksa rage engine motoruna sağlam bir Update mi yapmışlar çünkü grafikler RDR2'den de daha iyi duruyor 4K izlerseniz farkı anlarsınız.

0:30-0:33 Sn'lerde Ocean View Hotel'i ve caddesini görüyoruz hocam Trailer'a koymaları çok tatlı olmuş.
Evet gördüm ama en azından Tommy ile ilgili easter eggler olursa daha güzel olur. İlk görev alınan yer o otelde mesela.

Rage Engine motoru ile mi yapıldı acaba yoksa rage engine motoruna sağlam bir Update mi yapmışlar çünkü grafikler RDR2'den de daha iyi duruyor 4K izlerseniz farkı anlarsınız.
Aynı zamanda fizikler de çok iyi duruyor. RDR2'nin de üstüne koymuşlar belli ki.

Aga senin ilginçliğe 2025'e kadar güleceğim, utanmasan Rockstar'dan fazla hak iddia edeceksin, sızdırıldı işte ne zorluyorsun.

1000 Saat daha oyna özellikle flamengo bölümünü ezberle kanka, Traileri bir daha izle resmi kanaldan.

Videodaki flamingoya benzer kuşların uçuştuğu kısım direkt olarak RDR 2'den alınma. O bölge RDR 2'de Saint Denis girişindeki demir yolunun yakınında bulunuyor. Oyunu 1000 saat oynadım, nerede görsem tanırım. Ayrıca en ufak sızıntıya telif atan Rockstar bu gerçek olsa şimdiye çoktan kaldırtırdı. Şu videoya gerçekten inanıyorsanız oyun çıksa da oynamayın bence :D

Sızdırma? Sızdırma olsa anında kaldırılırdı adamlae erken yayınlamış işte ki orijinal Rockstar sayfası.

Videodaki flamingoya benzer kuşların uçuştuğu kısım direkt olarak RDR 2'den alınma. O bölge RDR 2'de saint denis girişindeki demir yolunun yakınında bulunuyor. Oyunu 1000 saat oynadım, nerede görsem tanırım. Ayrıca en ufak sızıntıya telif atan Rockstar bu gerçek olsa şimdiye çoktan kaldırtırdı. Şu videoya gerçekten inanıyorsanız oyun çıksa da oynamayın bence :D

Dalga geçiyorsunuz sanırım. RDR2 de 900'e yakın saatim bulunuyor oyunu platinledim fakat RDR2'den alıntı falan yok.

Sızdırma? Sızdırma olsa anında kaldırılırdı adamlae erken yayınlamış işte ki orijinal Rockstar sayfası.

Dalga geçiyorsunuz sanırım. RDR2 de 900'e yakın saatim bulunuyor oyunu platinledim fakat RDR2'den alıntı falan yok.
Rockstar madem sızdırıldı biz erken yayınlayalım dedi hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı