İddia: Grand Theft Auto VI duyuru tarihi sızdırıldı!

Smuya

Hectopat
Makaleler
7
Daha önce 2 farklı konuyla GTA 6 sızıntılarından bahsettik ve hep orada "Kasım 2023" adı geçiyordu. Ve bu sızıntıya göre de oyunun resmi duyurulma tarihi 26 Ekim olacak.

Daha önceki sızıntılar:

Aynı zamanda bugün Far Cry 7 oyunun sızdırıldığını da belirtelim. Hikayesinin kaçırılan bir aile üzerinden gideceğini ve Ubisoft Montreal stüdyosu tarafından 2025 sonbahar aylarında tanıtılması bekleniyor yani bugün sızıntı günü.

Kaynaklar:

Daha önce 2 farklı konuyla GTA 6 sızıntılarından bahsettik ve hep orada "Kasım 2023" adı geçiyordu. Ve bu sızıntıya göre de oyunun resmi duyurulma tarihi 26 Ekim olacak.

Daha önceki sızıntılar:

Aynı zamanda bugün Far Cry 7 oyunun sızdırıldığını da belirtelim. Hikayesinin kaçırılan bir aile üzerinden gideceğini ve Ubisoft montreal stüdyosu tarafından 2025 sonbahar aylarında tanıtılması bekleniyor yani bugün sızıntı günü.

Kaynaklar:

Eski oyunları oynadıkça GTA 6 beklentim düştü muhtemelen 1-2 yıl sonra ekran kartı değiştirince oynarım.

Daha önceki sızıntılar:

Aynı zamanda bugün Far Cry 7 oyunun sızdırıldığını da belirtelim. Hikayesinin kaçırılan bir aile üzerinden gideceğini ve Ubisoft Montreal stüdyosu tarafından 2025 sonbahar aylarında tanıtılması bekleniyor yani bugün sızıntı günü.

Kaynaklar:

Oyun çıktığında kim bilir kaç bin TL olacak şahsen ilk defa bir Rockstar oyunun gelişini takip etmiyorum(edemiyorum).

Bakarsınız o zaman Euro kullanmaya başlarız(!)

Daha önceki sızıntılar:

Kaynaklar:
Umarım 26 Ekimde duyururlar oyunu.

Geri
Yukarı