İddia: Grand Theft Auto VI duyuru tarihi sızdırıldı!

Hocam forumda 2017 de herkes GTA 6 beklerken ben dedimki 10-15 seneden önce cikmaz. Linç yedim. Bu yazdığım burada dursun. Bir sürü şirkette çalıştım. Bilgisayar sektörü dahil. Şirketlerin bakış açısını tahmin etmek zor değil. Rockstar'da bir ticari işletme hayır kurumu değil. GTA 5 ve red Dead milyon dolarlar kazandiriken yeni bir oyunu asla çıkartmazlar. GTA 5'in de tamamen bitmesi 6-7 sene sürebilir. Ticaret politikasi. Bu sebepten 2030'larda ancak gelir.
2017'de linç yiyip o yıl oyunun çıkmaması, şu an "2030 yılında çıkacak, boşa beklemeyin" laflarınızdan sonra yine tepki yiyip tekrar çıkmayacağını göstermez. Herhangi bir olayın aynısı yaşanınca neden aynı sonuçları alacağınızı düşündünüz ki? 2017'de çıkmayacağını herkes fark ederdi GTA delileri dışında. Birçok ipucu var. Mali yıl vs. Ben 2025 başında çıkar diyorum en geç. Bu yıl Ekim-Kasım ya da 2024'ün ilk çeyreğinde de fragman gelir.

F7SCVmMXIAA8knt.jpg

2017'de linç yiyip o yıl oyunun çıkmaması, şu an "2030 yılında çıkacak, boşa beklemeyin" laflarınızdan sonra yine tepki yiyip tekrar çıkmayacağını göstermez. Herhangi bir olayın aynısı yaşanınca neden aynı sonuçları alacağınızı düşündünüz ki? 2017'de çıkmayacağını herkes fark ederdi GTA delileri dışında. Birçok ipucu var. Mali yıl vs. ben 2025 başında çıkar diyorum en geç. Bu yıl ekim-Kasım'ya da 2024'ün ilk çeyreğinde de fragman gelir.

Anlatmak istediğim şuydu. Dün hangi noktadaysam yine ayni yerdeyim. Fakat buradaki onlarca kişi yanıldı. Çünkü hisleriyle hareket ettiler. 2018 de cikcak 2019'da cikcak 2020 21 22 23 de çıkacaktı ne oldu. Çıkmadı. Yakin zamandada cikmaz. 2025 diyorsunya çıksın herkesten özür dileyip hesabı kapatacağım. Bu yazı burada dursun. İnşallah 2025'te yine yazarim.

Anlatmak istediğim şuydu. Dün hangi noktadaysam yine ayni yerdeyim. Fakat buradaki onlarca kişi yanıldı. Çünkü hisleriyle hareket ettiler. 2018 de cikcak 2019'da cikcak 2020 21 22 23 de çıkacaktı ne oldu. Çıkmadı. Yakin zamandada cikmaz. 2025 diyorsunya çıksın herkesten özür dileyip hesabı kapatacağım. Bu yazı burada dursun. İnşallah 2025'te yine yazarim.
Ben sallamıyorum hocam mali yıl diye bir şey varmış ona dayanarak söylüyorum. 21 22 23'de çıkmaması en geç 2025'de çıkmayacağını göstermez diyorum. O zamanlarda çıkmamışsa ne yapalım şu an çıkabileceği gerçeğini niye yok etsin? Hatta zaman geçtikçe aksine çıkma ihtimali daha çok artarken çıkmayacak demek asıl yanılmaktır.

Ben sallamıyorum hocam Mali yıl diye bir şey varmış ona dayanarak söylüyorum. 21 22 23'te çıkmaması en geç 2025'te çıkmayacağını göstermez diyorum. O zamanlarda çıkmamışsa ne yapalım şu an çıkabileceği gerçeğini niye yok etsin? Hatta zaman geçtikçe aksine çıkma ihtimali daha çok artarken çıkmayacak demek asıl yanılmaktır.

Hepsi hikaye ne Mali yılı koskoca şirket. Çıkarmak zorunda değil. Zaten oyun hazir bile değil red Dead 2018'den sonra GTA6 ya başladılar korona girdi araya 2021-22 gibi tam anlamıyla oyunu yapmaya başladılar. Fakat bir sürü işten ayrılanlar olmuş. Cnn bile haber yaptı 2027'den önce çıkmaz diye. Neyse inşallah senin dediğin olur. Ama gerçekler değişmez. 2024-25 de bekleyenler 2018 de bekleyenlerle aynı kişiler. Resmi hiçbir açıklama yok o yüzden en aşağı 2030 fragman 2031 duyurulma 2032 çıkış olabilir.

Take-Two neden o zaman direkt TV yayınına çıkıp "2025 yılında çok büyük başyapıt olabilecek ve en az 60 milyon satacak bir oyunla geliyoruz!" dedi?

Hepsi hikaye ne Mali yılı koskoca şirket. Çıkarmak zorunda değil. Zaten oyun hazir bile değil red Dead 2018'den sonra GTA6 ya başladılar korona girdi araya 2021-22 gibi tam anlamıyla oyunu yapmaya başladılar. Fakat bir sürü işten ayrılanlar olmuş. Cnn bile haber yaptı 2027'den önce çıkmaz diye. Neyse inşallah senin dediğin olur. Ama gerçekler değişmez. 2024-25 de bekleyenler 2018 de bekleyenlerle aynı kişiler. Resmi hiçbir açıklama yok o yüzden en aşağı 2030 fragman 2031 duyurulma 2032 çıkış olabilir.
Take-Two isterse gayet çıkarmak zorundalar. Rockstar kendi iradesiyle değil Take-Two iradesi ile hareket eden bir şirket.

Geri
Yukarı