Grand Theft Auto VI Fragmanı Sızdırıldı

Dostum benim grafiğin Max ayarı bu olsun. Dileyen zaten düşürerek oynar neden anlama kıtlığı çekiyorsunuz?

Elinde 4080-4090 hatta ilerleyen ekran kartları için bu grafikler bebek kalacak. O yüzden GTA 6 çıkarken bunu düşünüp ileri düzey sistemleri doyuracak grafikleride bulundursun. Sistemi kötü olan böyle oynamasın ölmez. Ama 3-4 yıl sonra RTX 5000/6000 canavarlarıyla GTA 6'yı bu grafiklerde oynamak insanlara koyacak. Çünkü RTX 5000/6000 devrinde GTA 6 diğer yeni çıkan oyunlara nazaran sönük kalacak. Adam gibi premium Ultra HD, keskin sharp doku kaplamalarına geçsin kötü bir şey yok şu konuda.

Aynen dostum sonra oyun neden az satılıyor🤣 peki tekrar sorayım gidip grafik demosunu gerçek oyunla karşılaştırmak hangi akla hizmet? Biri zaten sadece grafik içim yapılıyor. Onu geçtim piyasada senin beklediğin gibi oyun yok😂 anlama kıtlığı çeken grafik demosu ile gerçek oyunu karşılaştıran sensin.

Aynen dostum sonra oyun neden az satılıyor🤣 peki tekrar sorayım gidip grafik demosunu gerçek oyunla karşılaştırmak hangi akla hizmet? Biri zaten sadece grafik içim yapılıyor. Onu geçtim piyasada senin beklediğin gibi oyun yok😂 anlama kıtlığı çeken grafik demosu ile gerçek oyunu karşılaştıran sensin.

Rockstar çalışanı görse ne der. Çok merak ediyorum yani bunu. :D

Son düzenleme:
3-4 yıl sonra gelecek oyunları mı görüyorsun da piyasada böyle oyun yok diyorsun. Rtx 5000'ler çıktıkdan sonra gelecek oyunların grafiklerine iyi bak derim.

Pixel oyunlardan bu seviyeye geldik. Bir zamanlar o yılda yaşayanlara 3D oyunlar çıkacak denmesi bile şaka gibi geliyordu. Şimdi ise ben diyorum bugüne kadar çıkarılan her oyun ilerleyen yıllarda grafik yönünde çöp gibi kalacak. Gerçek hayata benzeyen oyunlar yapılacak. Çünkü Ekran kartı sektörü bunu istiyor ne yapacaklar hayvan gibi güçlü Rtx 5000 kartlarla milletin , Cs Go, LoL oynamaya devam etmesini bekleyecekler.

Dostum benim grafiğin Max ayarı bu olsun. Dileyen zaten düşürerek oynar neden anlama kıtlığı çekiyorsunuz?

Elinde 4080-4090 hatta ilerleyen ekran kartları için bu grafikler bebek kalacak. O yüzden GTA 6 çıkarken bunu düşünüp ileri düzey sistemleri doyuracak grafikleride bulundursun. Sistemi kötü olan böyle oynamasın ölmez. Ama 3-4 yıl sonra RTX 5000/6000 canavarlarıyla GTA 6'yı bu grafiklerde oynamak insanlara koyacak. Çünkü RTX 5000/6000 devrinde GTA 6 diğer yeni çıkan oyunlara nazaran sönük kalacak. Adam gibi premium Ultra HD, keskin sharp doku kaplamalarına geçsin kötü bir şey yok şu konuda.

Ahmet bey isminizdeki konyasporu görünce hiç şaşırmadım yorumunuza. Paylaştığınız 2 dakikalık bir demo videonun ki bu video ne bir NPC ne bir açık dünya barındırıyor. Bu grafikleri açık dünya ve rekor büyüklükteki haritaya sahip olan oyuna uyarlamanın oyunculara bilgisayar gücü bakımından açacağı maliyetleri düşünebiliyor musunuz? Hayır düşünemiyorsunuz. O yüzden saçma sapan şeyler yazmayı bırakın.

3-4 yıl sonra gelecek oyunları mı görüyorsun da piyasada böyle oyun yok diyorsun. RTX 5000'ler çıktıkdan sonra gelecek oyunların grafiklerine iyi bak derim.

Hocam neyin dalaşı inan ben anlamadım?

Oyunu oynayacaksın oynarsın, oynamayacaksan aynı attığın video gibi bir oyun beklersin. Tabii ne zaman çıkarsa. RTX 50xx serisi çıkmasıyla da attığın oyun gibi oyunlar çıkmaz. Eğer çıkarsa konu aç bu yazımı da at oraya.

Ahmet bey isminizdeki konyasporu görünce hiç şaşırmadım yorumunuza. Paylaştığınız 2 dakikalık bir demo videonun ki bu video ne bir NPC ne bir açık dünya barındırıyor. Bu grafikleri açık dünya ve rekor büyüklükteki haritaya sahip olan oyuna uyarlamanın oyunculara bilgisayar gücü bakımından açacağı maliyetleri düşünebiliyor musunuz? Hayır düşünemiyorsunuz. O yüzden saçma sapan şeyler yazmayı bırakın.
Bilim her şeye çare bulur merak etmeyin. Render için çalışan ekran kartını yormayan bir pc donanımı çıkarıp bu sorunu çözebilirler.

Bilim her şeye çare bulur merak etmeyin. Render için çalışan ekran kartını yormayan bir devre elemanı bile çıkarıp bu sorunu çözebilirler.

O zaman AMD, NVIDIA aç kalsın. Teknoloji şirketleri zaten bu tür şeylerle paralel gitmese bile ayak uydurmaya çalışıyor. Dediğiniz şey versiyon olarak olur ancak. Sorunu kökten çözecek bir şey olmaz. Yoksa 1 tane ekran kartı çıkarıp çekilsinler.

Geri
Yukarı