Green Card'a yanlış şekilde yapılan başvuruyu düzeltme

technobey02351

Hectopat
Greencard'a başvuru yaptım ancak fotoğraf olarak gözlüklü fotoğrafımı koydum. Sanıyorum ki bu durum benim başvurumu geçersiz kılacak. Yeniden başvuru yaparsam da ilk ve ikinci başvurum geçersiz olacak. Bu başvuruyu düzenlemenin veyahut mevcut başvurumu iptal edip yeni bir başvuru yapmamın bir imkanı var mı? Yardımınıza ihtiyacım var şimdiden çok teşekkür ederim.

Sanırım son 25 dk var. Eğer 21 yaşından küçükseniz aileniz adına başvurun çıkarsa eğer onlara sizde faydalanırsınız.
diyelim ki ablama çıktı. onun yerine ben de gidebiliyor muyum ? Ben de kullanabiliyor muyum bu hakkı ?? Mülakata kazanan kişinin gitmesi gerek diye biliyorum

Sanırım son 25 dk var. Eğer 21 yaşından küçükseniz aileniz adına başvurun çıkarsa eğer onlara sizde faydalanırsınız.
Ailemde benden başka başvuran yok. Ayrıca 2001 doğumluyumç

Katiliyorum. Lise mezunu ebeveyniniz varsa onlarin da adina basvurun.

diyelim ki ablama çıktı. onun yerine ben de gidebiliyor muyum ? Ben de kullanabiliyor muyum bu hakkı ?? Mülakata kazanan kişinin gitmesi gerek diye biliyorum

Ailemde benden başka başvuran yok. Ayrıca 2001 doğumluyumç
Ablan olmaz, senin icin yalnizca anan ve baban.

Geri
Yukarı