GT 1030 MB Warband FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10

Ferit Akbulut

Kilopat
Yer
Halep
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Geçen gün MB Warband aldım. Daha önce eski bilgisayarımda falan kasmadan 60 FPS oynamama rağmen yeni bilgisayarımda FPS drop oluyor. 300 FPS oynuyorum bir anda 100'lere düşüyor donuyor, kasılmalar oluyor. Ayarları en düşüğünde en düşüğüne aldım. DirectX 7 falan ama gene kasıyor. Lütfen yardımcı olun. PC özelliklerim: GT 1030, i3 7100, 16 GB RAM, Windows 10. oyun orijinal, Steam'den alındı.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Geçen gün MB Warband aldım. Daha önce eski bilgisayarımda falan kasmadan 60 FPS oynamama rağmen yeni bilgisayarımda FPS düşmesi oluyor. 300 FPS oynuyorum bir anda 100'lere düşüyor donuyor, kasılmalar oluyor. Ayarları en düşüğünde en düşüğüne aldım. DirectX 7 falan ama gene kasıyor. Lütfen yardımcı olun. PC özelliklerim: GT 1030, i3 7100, 16 GB RAM, Windows 10. oyun orijinal, Steam'den alındı.

Ayarları en yükseğe alın ve V-Sync açın FPS kitleyin yani çok fazla FPS dalgası iyi değil.

Hocam dediğin gibi ayarları Ultra'ya çektim dikey senkronizasyonu açtım ama FPS kilitlenmiyor düşüyor artıyor yine.

MSI Afterburner ile işlemci ekran kartı kullanımına bak Warband optimizasyonu fena değil iyi oynaman gerekiyor drop olmaması lazım aşırı sistemde istemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı