GT 1030 Valorant'ı ne kadar idare eder?

Uzun zaman götürür ayrıca grafik güncellemesi gelmediği sürece sorun yok GT 430 ile 1 yıldır oynuyorum Low da sabit 144FPS alıyorum.

O dediğiniz imkansız GT 430a i9 10900K falan takmadıysanız.

Gençler malum oyuna her güncelleme geldiğinde ekran kartı oyunlarda biraz daha yetersiz kalıyor. Örnek olarak PUBG. Ben de Valorant oynadığım için ve GT 1030 alacağım için GT 1030 Valorant'ı ne kadar süreliğine kaldırır, ne zamana kadar güzel FPS verir? Cevaplarinizi bekliyorum.
Büyük bir grafik güncellemesi gelmediği sürece oyun piyasada olduğu sürece oynarsın bence. Valorant CS'den çok daha sonra daha çıkmasına rağmen CS'den daha fazla FPS veriyor.

Bu forumda neden hiçbir şeyyden anlamyan cahiller var GT 1030 RX 550'den kimi zaman daha performanslı kimi zaman aynı performansda Valorant zaten yüksek grafiklere sahip bir oyun değil buradaki arkadaşlar ya oyunun grafiğini yüksek bir şey sanıyor ya da 1030'u güçsüz sanıyorlar şu an GT 1030 Ultra ayarlarda 120 civarı FPS veriyor Valorant'da son yılllarda çıkan Extreme oyunlar dışındada medium-Low medium-High gayet stabil 60 FPS açıyor çoğu oyunları. Valorant eğer bir e spor oyunun olarak kalacaksa grafik güncellemesi beklemeyin amaç zaten çoğunluğun oynayabilmesi bu oyunları. GT 630 ile 20 FPS alan arkadaş Intel HD Graphics 4400 ile 50-60 FPS arası oynuyorum (her şey Low'da) abartmışsın biraz ayarlarını kontrol et sorun sende kartın yüksek FPS vermesi lazım.

Geri
Yukarı