GT 735m ekran kartı sürücüsü

Baki Tuna

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartımda bir sorun düzeltmek amacıyla sürücüyü sildim geri yüklemeye çalıştığımda ise sistemle uyumlu değil hatası veriyor.
Uygun sürücüyü atabilir misiniz?
İşletim sistemi: Windows 10 64 Bit.
Ekran kartı: GT 735m.

Hangi sürümü kurmaya çalışıyorsun? En fazla 425.31 sürümünü kurabilirsin.

İndirmesi biraz sorunlu, tıklayınca inmiyor. İndirmek için KABUL ET VE YÜKLE butonuna sağ tıkla ve bağlantı adresini kopyala de. Yeni sekme aç ve kopyaladığın bağlantıyı URL kısmına yapıştırarak entera bas.

Sorunum indirmek değil 425.31 indirdim zaten fakat sisteminizle uyumlu değil diyor.
Hangi sürümü kurmaya çalışıyorsun? En fazla 425.31 sürümünü kurabilirsin.

İndirmesi biraz sorunlu, tıklayınca inmiyor. İndirmek için KABUL ET VE YÜKLE butonuna sağ tıkla ve bağlantı adresini kopyala de. Yeni sekme aç ve kopyaladığın bağlantıyı URL kısmına yapıştırarak entera bas.

Silmeden önce 425.31 vardı. Ama denerim.
Kendi laptopumda GT 720M var sürücü sıkıntısı olunca eski sürümlere yöneldim, fakat fps sıkıntısı ve ekran kartı kullanımı düşmüştü. Verdiğim linkteki sürücü ile olayı çözdüm ama tabii sonrasında kendi güncelleme yaptı mı daha üst sürüm yüklendi mi takip etmedim.

Benim attığımı bir dener misin?

1618656999748.png

Yine aynı hatayı verdi. :(

GT 700M serileri sıkıntılı, güncel sürücü kurulamıyor. Uyumlu sürücü bu dostum.
Sıkıntılı değil, mimarilerine bağlı olarak sürücü destekleri kesildi sadece. Konuda belirtilen GT 735M ekran kartı ise Kepler mimarili bir notebook ekran kartı ve Kepler mimarili notebook ekran kartları için en fazla 425.31 sürümü kurulabiliyor. 425.31 sürümünden eski olan 391.35 sürümünü kurması için bir sebep yok.

Yine aynı hatayı verdi. :(
Aygıt yöneticisinde ekran kartı gözüküyor mu? Gözükmüyorsa, oradan herhangi bir aygıta sağ tıklayıp donanım değişikliklerini taramayı dener misin?

Geri
Yukarı