GT 740 Sistem Hangi Oyunları Oynatır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sssol

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar. Ben Bu sisteme hangi oyunları oynarım? Arkadaşım için tavsiye alıyorum. Açık açık söyleyebilirsiniz, şimdiden teşekkürler. Sistemim:
  • CPU: Intel Core 4.Nesil i5 2.3 GHz
  • RAM: 8 GB
  • Harddisk: 7200RPM 1000GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GT 740M

Son düzenleyen: Moderatör:
Markası HP. Evet hangi oyunlar oynanabilir?

Cevabın için teşekkür ederim.

Aynı ekran kartı bende var Battlefield 4, Ac 4 1366x768 çözünürlükte medium high ayarlarda akıcı oynanabiliyor. Gta 4' ü 1366x768 çözünürlükde high very high ayarlarda akıcı oynayabilirsin. Nfs Most Wanted 2' yi ultra ayarlarda 25 fps oynayabilirsin. Ayrıca GT 740M çöp bir ekran kartı değil orta sınıf bir ekran kartıdır o kadar yerden yere vurulacak bir kart değil.

740m orta seviye bir kart yeni nesil oyunları orta veya düşükte oynatır fakat ileride çıkacak oyunları kaldıracağını sanmıyorum.

BF3'ü çok oynatıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

BF3'ü çok oynatıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Battlefied 4'ü de oynatabiliyor.

128 bit ise iyidir. ama 64 bit ise de kötü değil neyse biti falan bırakalım da sen bu ekran kartıyla Crysis 3, BF3-4 Assassin's Creed 3-4 daha da var oynarsın işte güncel oyunları orta-yüksek oynarsın. Ama örtüşme önlerde (FXAA, SMAA2-4, TXAA, MSAA) FXAA yada SMAA'da akıcı oynarsın ki ekran kartının performansına en çok ihtiyaç duyan örtüşme önler ve çözünürlüktür. Çözünürlük zaten 1366×768, bu kadar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı