GT 9800 1GB 2024 yılında alınır mı?

• Konuyu başlatan FrxNbr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 396
Bütçe
200/300

FrxNbr

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben GT 9800 ekran kartını almak istiyorum. Benim bütçem az olduğu için bunu alacağım. Valorant 40 /60 açsın yeter. Bir 1/2 sene dayanır mı?

Valorant'a grafik güncellemesi gelmediği sürece idare eder, bu bütçede zaten ondan iyisini bulmanız imkansız gibi bir şey, anca arızalı falan bulursunuz.
Bütçenizi 100-150 TL kadar genişletebilirseniz 550 Ti alın derim.

Kaça alacağına bağlı. Ben HD 7850 bakardım, hem ucuz hem de kat kat güçlü o karttan.
Güç kaynağında 6 pin var mı bilmiyoruz, sonuçta bu kadar düşük bir bütçede psu da bir hayli düşüktür diye düşünüyorum. tabii dediğiniz gibi bütçe biraz arttırılırsa alınmayı hak eden bir kart.

Güç kaynağında 6 pin var mı bilmiyoruz, sonuçta bu kadar düşük bir bütçede psu da bir hayli düşüktür diye düşünüyorum. tabii dediğiniz gibi bütçe biraz arttırılırsa alınmayı hak eden bir kart.

İki kartın da güç tüketimleri aynı diye ona dikkat etmemişim ama 9800 GT'nin de 6 pin girişi vardı yanılmıyorsam. Yalnızca anakarttan alanlar genelde 75W ve altı TDP'li kartlar oluyordu.

9800 GT'nin de 6 pin girişi vardı yanılmıyorsam.
Evet haklısınız onu unutmuşum, konu sahibi o Ekran Kartına bakıyorsa pin olduğunun farkındadır muhtemelen. Sizin dediğiniz ekran kartını alması daha mantıklı olur. Bütçe arttırılabilirse 500-600e falan kapabilir.

Merhaba arkadaşlar. Ben GT 9800 ekran kartını almak istiyorum. Benim bütçem az olduğu için bunu alacağım. Valorant 40 /60 açsın yeter. Bir 1/2 sene dayanır mı?

Valorant oynamak için DX11 desteği gerekiyor ve bu ekran kartında maalesef yok.
Tam olarak bütceni yazarsan uygun bir kart bulabilirim :)

Valorant'a grafik güncellemesi gelmediği sürece idare eder, bu bütçede zaten ondan iyisini bulmanız imkansız gibi bir şey, anca arızalı falan bulursunuz.
Bütçenizi 100-150 TL kadar genişletebilirseniz 550 Ti alın derim.

Arızalı nasıl tamir edeceğim.

Tam olarak bütceni yazarsan uygun bir kart

Tam olarak bütceni yazarsan uygun bir kart bulab

250 / 300 TL

Geri
Yukarı