GT1030 sistem, PES 2018 ara sahnelerde kasıyor

lakebodom

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PES 2018 indirdim ama oyun feci şekil de kasıyor ara sahnelerde falan. Bu sorunu PES 2016 içinde yaşıyorum, bu oyunların optimizasyonu mu sorunlu? Yoksa bilgisayarımla mı alakalı?

GT1030 GDDR5 2 GB.
8 GB 1333MHz DDR3 RAM.
Xeon E5405.

Arkadaşlar PES 2018 indirdim ama oyun feci şekil de kasıyor ara sahnelerde falan. Bu sorunu PES 2016 içinde yaşıyorum, bu oyunların optimizasyonu mu sorunlu? Yoksa bilgisayarımla mı alakalı?

GT1030 GDDR5 2 GB.
8 GB 1333MHz DDR3 RAM.
Xeon E5405.

Optimizasyonları sorunlu diye biliyorum. Seyirci vs. gösterirken çok kasıyor. Aynı şekilde eFootball 2023'te de oluyor. Seyircileri kaldırırsanız sorun çözülür.

Nasıl kaldırabilirim seyircileri sadece seyircileri düşük yapma var kapatmayı bulamadımm :/
Config olarak eklemeniz lazım. Bu video yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İmkansız mı, değil olabilir ama bende kullanmıştım zamanında, bir sorun olmamıştı, yorumları da inceleyebilirsiniz, çoğunlukla virüsten şikayet edilmiş mi diye.
Yardım için teşekkürler hocam ama ben oyun klasörlerine en iyisi kendim erişeyim öyle disable edeyim yapabilirsem rehber olarak konu da açarım

Yeni konular

Geri
Yukarı