GT210 CSGO kasma problemi

Rüştü Eren

Decapat
Normalde ekran kartı olarak GT 210 kullanıyordum. Ama CSGO'da çok düşük FPS veriyor. 30 FPS alıyorum aslında iyi kasmadan oynatıyor bir de FPS arttırma CFG'si yükledim rahatım ancak CSGO rekabetçi giriyorum maça bazen bağlanamadan siyah ekran olup kapanıyor ve beni masaüstüne atıyor. Peki ben burada ne gibi bir şey yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bu kart beni idare ediyor ama ısınıyor ne yapmam lazım yeni kart mı alıyım? Bütçem yok nasıl soğutabilirim bana yardım eder misin?

Şimdi dediklerimi yapınca FPS artışı olucaktır Windows 10 için.
Bu Bilgisayar sağ tıkla özellikler de sol taraftan gelişmiş sistem ayarlarına tıkla sonra gelişmiş bölümüne gel. Performans bi bölüm var oradan ayarlar de en iyi performansa ayarla de.
2. Windows arama yerine güç seçenekleri yaz ve yüksek performansa al.
3. Unlost CFG indir.
4. Driverleri yükle bilmiyorsan Youtube driver yükleme yaz.
Nvidia ayarları yap ben AMD kullandığımdan pek yardımcı olamayacağım, unlost cfg senin performansı oldukça arttırır.
5. FPS arttırıcı program yüklemeni tavsiye etmem arka planda çalıştığı için VAC ban yemene sebep olabilir. Yapamadığın bölüm olursa yardımcı olurum.

Çok çok teşekkür ederim ama ben CSGO oynarken maça bağlanmadığı için rage olup kartı param parça ettim şuan onboard kullanyorum yine de çok teşekkür ederim :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı