GTA 4 GT 720m Kasıyor

Technopc

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım lenovo b5400 özellikler şu şekilde
İşlemci: intel core i5 4.nesil 4200 çift çekirdek 3mb
İşlemci hızı:Turbo Boost 3.1 GHZ
Ekran çözünürlüğü: 1366x786
Ekran kartı: Nvdia ge Force GT720m 1gb 64 bit
Ram: 4gb DDR3 1600Mhz

Gta 5 henüz alamadım gta 4 kasıyor mediumda bile sizce sorun ne ile ilgili. patch 1.4 yüklü crack razorun

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım Yüksek performanslı Nvidia işkemcisi ile açtıysan kasmaya imkan yok. ayrıca arka planda dosya kopyalama ve uygulama kurulumu gibi diski kullanan bir işlem yoksa kasmaz. Sendeki özelliklerin hepsi bende de var sadece benimki gt 740m 64 bit 1gb. Ben full grafik oynuyorum.

Full ayarda kasmadan mı? Bende aşırı kasıyor oyunun anlamı kalmıyor özel bir ayar felan varmı yada patch yada ne yapmam lazım?

Aynı özellikler ve i7 ile 16gb ram ile bende de kasıyor eğer oyun orjinal değilse belki hatalı sürüm falandır

Baya oldu bilgisayarı açmayalı herhalde 1.0.4.0 patch ı yüklüydü ama birdaha yüklerim en yakın zamanda bu aralar sınavlarım var

1.0.7.0 patch'ı yükle. Crack yap. Oyuna girdiğinde ayarlardan gölgeleri(Shadows) kapat. Oyun kasmadan, yüksek ayarlarda rahat bir şekilde oynarsın.

Gta5'de de oyun kendi optimizasyonunu yaptıktan sonra çözünürlüğü 1360x768'e alınca ortalama 20FPS oynanıyor ve akıcılık olmuyor ve mecbur Directx 10'a geçmek zorunda kalıyorsun oyun berbat bir hal alıyor. Yani Gt 720m ile Gta5 oynanmaz. Slayt gösterisi gibi izlenir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı