GTA 5 animasyonlu fotoğraf nasıl çekilir?

İşletim sistemi
Windows 10
Fotoğrafı göremiyorum ama şöyle diyeyim. Oyun içi "F1" tuşuna basarak kayda başlayın. En az 3 saniyelik kayıt alın istediğiniz görüntünün. Ardından Rockstar Editor'e girin (Online'daysanız Story Mode'a geçmeniz gerek). Rockstar Editor'e ESC Menu'den giriyorsunuz. Orada "Create Project" deyip kayıt aldığınız videoyu seçin ve ardından istediğiniz şekilde istediğiniz anın montajını yapabilirsiniz.

308476139BAE87253F37A12711DE4852E85C6CF4

Fotoğrafı göremiyorum ama şöyle diyeyim. Oyun içi "F1" tuşuna basarak kayda başlayın. En az 3 saniyelik kayıt alın istediğiniz görüntünün. Ardından Rockstar Editor'e girin (Online'daysanız story Mode'a geçmeniz gerek). Rockstar Editor'e ESC Menu'den giriyorsunuz. Orada "create project" deyip kayıt aldığınız videoyu seçin ve ardından istediğiniz şekilde istediğiniz anın montajını yapabilirsiniz.

308476139BAE87253F37A12711DE4852E85C6CF4

Onu öğrendim ama başkaları karakteriyle poz vererek fotoğraf fotoğraf çekilmiş onu nasıl yapabilirim?

Menyoo Trainer gibi modlar kullanmanız gerekiyor. Böylece karakterinize veya istediğiniz herhangi bir pede istediğiniz animasyonu oynatabilirsiniz.

Online'da oluyor mu peki?

Geri
Yukarı