GTA 5 indirmeye değer mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar selam, sizce GTA 5' indirmeye değer mi? Çünkü acayip derecede büyük bir dosyası var. Sorum bu şekilde.

Teşekkürler. :)

Hikaye oynayacaksan İngilizce bilmen gerek, eğer bilmiyorsan bir zaman sonra hep aynı şeyleri yaptığın için sıkabilir.(Adam dövme, polislere saldırma ve araba sürme v.s.)

o paraya masaüstü toplarsın
Konuyla alakalı şeyler yazın. Hem ne alaka?
Şimdi sadece hikaye oynayacaksanız ille ki kendi platformundan indirmenize gerek yok bence. Korsana teşfik etmiyorum ama 90 GB indirmek var 56 GB indirmek var. Tabii siz bilirsiniz.

Moderatör abiler özür dilerim. Sorun çıkarsa konu açmayacağım bile indirmeye başladım oyunu. Kızmayın. :) korsan indiriyorum. 90 GB ney be? 56 GB daha iyi.

Aslında değer Online zamanında çok oynadım ama her araba olunca sıkıyor veya tek başına girmek aşırı sıkıcı, galiba hileciler azaldı son zamanlarda girmedim. Ama story modunu hiç sıkılmadan oynuyorum.
Hileciler azaldı mı? Komiksiniz online'a girdim gohst modunu açmama rağmen adam önüme polis spawn yapıyor ve bana saldırtıyor.

Konuyla alakalı şeyler yazın. Hem ne alaka?

Moderatör abiler özür dilerim. Sorun çıkarsa konu açmayacağım bile indirmeye başladım oyunu. Kızmayın. :) korsan indiriyorum. 90 GB ne be? 56 GB daha iyi.

Korsana pek girmiyor zaten diye düşünüyorum oyun zaten sizde bulunmakta öyle değil mi? O zaman zaten korsan olmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı