GTA 5 Satmaya Çalışan Akıllılar

Bu nasıl bir zihniyettir? Ücretsiz olan bir şeyi bilgisiz olduğun için sana para ile satsalar memnun kalır mısın?
Ben piyasadan gayet bilgiliyim. Ticaret yaptın mı yapmadın mı bilemem ama görünen o ki yapmamışsınız. Öyleyse şöyle düşünelim Marketler (Zincir olmayanlar) zincir olanlardan daha ucuz bunu biliyor muydun? Yıllardır zarar ediyorsunuz.

Ben piyasadan gayet bilgiliyim. Ticaret yaptın mı yapmadın mı bilemem ama görünen o ki yapmamışsınız. Öyleyse şöyle düşünelim Marketler (Zincir olmayanlar) zincir olanlardan daha ucuz bunu biliyor muydun? Yıllardır zarar ediyorsunuz.
Senin piyasadan gayet bilgili olman herkesin olacağı anlamına gelmez. Karakter meselesi. Zarar ediyorsunuz demişsin biz zarar etmiyoruz sadece böyle kendini akıllı sananlara bu tarz konuların altında gülüyoruz. Zaten satın alan olacağınıda düşünmüyorum. En fazla bir kaç bilgisiz insan. Dediğim gibi karakter meselesi.

Kimse durduk yere piyasa fiyatının altına satmaz.
İşin ucunda yasadışı bir şey vardır veya hiçbir şey yoktur.
Bu işi yapanlar maskelere talep artınca fiyatını arttıran fırsatçılar ile aynı zihniyete sahip.

İnsanlar oyunlara keyfinden bu kadar pahalı bütçeler vermiyor. En azından güvenilir, gerçek garantili bir şekilde satın alıyorlar.

Aslında pek etik bir şey olmasa da akıllıca bir yöntem olabilir bu. Mesela şu an istisnalar dışında kimse bu elemanlardan parayla GTA 5 hesabı almaz. Ancak 21 Mayıs'tan sonra GTA tekrar ücretli hale gelecek. Bu fırsattan haberi çok sonradan olanlar veya bazı durumlardan dolayı bu fırsatı kaçıranlar eğer GTA 5 oynamak istiyorlarsa en ucuza almak isteyeceklerdir. Bu elemanlar da fazladan alıp sattıkları için bu elemanlara satacaklardır.
Kimse almaz ise satmazlar 🤠

21 Mayıs'tan sonra satabilirler. 21 Mayıs'tan sonra GTA 5 ücretli olacak. Bu fırsattan yararlanamayanlara satabilirler. Resmi sitelerde örneğin 60-70 TL'ye satılıyorsa bu elemanlar 30-40 TL'ye satıp para kazanabilirler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı