Çözüm GTA 5 Social Club Giriş ve Loading Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Size çok teşekkür ederim. Sabah 6.32 GB inmisti. Bu işlemlerden sonra hiç aksama olmadan, internet hızım düşmeden indiriyorum. Şu an 37 GB indi.
Not: Bazen hız düşüyor onda da durdurup başlatınca düzeliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
100mbps bağlantım var ne .part dosyasını silip yeniden downloader'ı çalıştırmak işe yarıyor ne de DNS ayarları veya herhangi bir uygulama yardımcı oluyor. Üstüne üstlük her Pause yapıp downloader'ı kapatıp tekrar açışımda 3.19 GB'a geri dönüyor. İlk hızlandırma denememi 25GB'ı dolmuşken denedim ve 3.19GB'a geri düştü. 100mbps bağlantı hızım olmasına rağmen 100kb ile indiriyorum. Tahmini bitiş süresi için günler veriyor :) Muhtemelen bu sevdadan vazgeçip oyun çıkışından 1-2 hafta sonra indirebileceğim, ancak o zaman Warehouse sunucuları rahatlamış olacaktır.

+Downloader'ın yükleme esnasında gösterdiği görselleri de ezberlemiş olmam cabası.

@Asım Demir Kurulum bitti, kullanıcı hesabını silersem oyuna giriş yapabilecek miyim ?
Çünkü normal hesaptan girdiğimde loading ekranını geçmiyor, yeni hesaptan girdiğimde geri sayım yazısı olan ekran çıkıyor.

Kullanıcı adınızdaki Türkçe karakterleri İngilizce karakterlere çevirmeniz gerekiyor. "İ -> I" gibi.

Merhaba, ben oyunu Playstore'dan aldım. Playstore üzerinden indirdim fakat oyuna giriş yapamıyorum. GTA V çalışmayı durdurdu hatası veriyor. (Çözüm önerinizi gerçekleştirdikten sonra bu hatayı almaya başladım, ondan öncesinde "Service unavailable"gibi bir hata veriyordu.) Yardımcı olun lütfen. :)

Ben dediğiniz her şeyi yaptım. Giriş yaparken kod istiyor. Kodu girince de "bu kod kullanıldı" hatası alıyorum.

Kutulu ürün aldıktan sonra extra 5GB ne yüklüyor bu oyun? Lanet olsun bu oyuna.

Olmuyor, herşeyi yaptım gene olmuyor. Kodu istiyor, kullanılmış kod diyor. Ne yapmam lazım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı