GTA 5'in bedava olması hakkında görüşlerim

Kesinlikle haklısınız. Bazıları alamaz iken bazıları 5'er tane alıyor. Büyük haksızlık. Bide bunun üstünden bir kazanç salıyorlar. Ki bunlar hayaller. Kimse Epic Games'dan free olan oyunu paralıya almaz. Satmaya çalışacak olanlara kolay gelsin. Letgodan belki alan olur :D.
Sahibinden letgodan koymuşlar 50 100 TL arasına cidden acınası.

Kesinlikle haklısınız. Bazıları alamaz iken bazıları 5'er tane alıyor. Büyük haksızlık. Bir de bunun üstünden bir kazanç salıyorlar. Ki bunlar hayaller. Kimse Epic Games'dan Free olan oyunu paralıya almaz. Satmaya çalışacak olanlara kolay gelsin. Letgo'dan belki alan olur :D.

Bence çook kolay satılır çünkü içinde 60 TL kuponda oluyor Kasım'a kadar da kullanılabilecek.

Kesinlikle haklısınız. Bazıları alamaz iken bazıları 5'er tane alıyor. Büyük haksızlık. Bir de bunun üstünden bir kazanç salıyorlar. Ki bunlar hayaller. Kimse Epic Games'dan Free olan oyunu paralıya almaz. Satmaya çalışacak olanlara kolay gelsin. Letgo'dan belki alan olur :D.

Epic Games nedir bilmeyen insanlara satılırı oradan yana sıkıntı yok bana 3 kişi sordu GTA 5 satan mı diye gir Epic Games'e oradan bedava al dedim.

Bence çook kolay satılır çünkü içinde 60 TL kuponda oluyor Kasım'a kadar da kullanılabilecek.
1589580397098.png

Kim alır acaba merak ettim. Belki beleş olduğunu duymamış bir hata edip alan olmuştur. İnşallah o kişi için iade olur :).
Epic Games nedir bilmeyen insanlara satılırı oradan yana sıkıntı yok bana 3 kişi sordu GTA 5 satan mı diye gir Epic Games'e oradan bedava al dedim.
Size helal olsun. Bazıları gider paralıya satardı.

Ahahaha yazım yanlışları için özür dilerim telefondan acele ile yazmıştım şarjım azdı çok dikkat etmedim :)

Umarim haklisindir GTA 6 gelirse iyi olur GTA 5'i hikaye açısından beğenmedim umarım çıkarsa GTA 6ninki beni şaşırtır.
Sonunda Benim Gibi GTA V Hikayesi Beğenmeyen Birisi s
Oyuncu çekmek amaçlı tamamen ve iki oyundada oyuncu çekti bu hamle ile başarılı bir taktik mesela csgo ya kimse fazla laf etmedi çünkü alanlar zaten ucuza aldı GTA biraz daha tuzlu fiyata alınınca isyanlarda arttı :D

Mod Ban sebebi diye hiç denemedim değilse denemek isterim.
Modlar offline'da yasak değil, Online'da yasak. Deneyebilirsiniz.

Bu bir çok hesaptan anlama olayını çözemedim. Şu an Sahibinden'de 30-40 TL gibi bir fiyatlara Epic Games GTA 5 hesabı satıyorlar. Ne ara bu kadar açgözlü olduk? https://www.sahibinden.com/ilan/iki...e-guvenilir-epic-games-hesabi-821916287/detay
Adam utanmamış Epic Games'te bulunan yazının aynısını almış. Umarım elinde kalır satamaz o hesabı.

En fazla 3-4 hesap yeterli bence. 2 hesap bile fazla. Ben de 2 hesaptan aldım yeterli. Birisi orijinal diğeri yedek olması için. Eğer çalınırsa vs sorun olmasın.

Online kısmına girmiyorum zaten. Sadece arkadaşımla oynamak istersem girerim yoksa elimden geldiğince uzak durmaya çalışacağım.

Parayla alanlar eğer alalı çok oldu ise üzülmesinler. O sürede 180 TL'nin hakkını vermişlerdir umarım.

Oyunla ilgili bunu demek istiyorum. 94 GB nedir ya? Ayrıca sunucuların yoğunluğundan indirme hızı da kısıtlı 5 güne anca iner bu. Umarım en kısa sürede düzelir. 2 gündür adam akıllı kapanmadı bilgisayar.

Yeni konular

Geri
Yukarı