GTA 5'in hatası

89666

Kilopat
GTA 4'de ki karakterlerin çoğu nedense Los Santos'a gelmiş. Trevor diye şaka gibi bir karakter, nefret ettiği kadınla tekrar beraber olan ve uyuşturucu bağımlısına dönüşen Johnny Klebitz'i çok kolay bir şekilde öldürüyor. Olaylar hiç gerçekçi değil, tam bir vasat Hollywood aksiyon filmi gibi. GTA 4, karakter isimlerini Amerikan aksanıyla telaffuz eden Yugoslav Niko'nun ses aktörüne rağmen 5'e bin basar. Rockstar iğrenç bir firma. Çocuklar için oyun yapmayı bırakıp daha ciddi ve düzgün oyun yapmalı.

Son düzenleme:
GTA V tüm zamanların en iyi oyunlarından birisidir. Oyunun 2013'te yapıldığına inanmakta zorlanıyorum.

Yani evet GTA 5'te gerçekçilik dışı görevler, olaylar olabilir ama oyun detaylarıyla, sıkıcı olmayan görevleriyle, serideki en iyi baş karakterler olan Michael ve Trevor'la bunu telafi ediyor.

Rockstar’a bile laf edildiyse artık ben daha ne diyeyim. Hocam GTA 5 2013’de çıkan bir oyun bunu da bir düşünün. 2013 yılında adamların başardıkları şeye bir bakın. 175 milyon sattığına göre de bayağı iyi olduğu anlaşılıyor. Gerçek dışı görevler var doğru fakat GTA 4. oyunu dışında hiç bir zaman çok çok ciddi bir seri olmadı. 4. oyun fazla ciddiydi.

Rockstar’a bile laf edildiyse artık ben daha ne diyeyim. Hocam GTA 5 2013’de çıkan bir oyun bunu da bir düşünün. 2013 yılında adamların başardıkları şeye bir bakın. 175 milyon sattığına göre de bayağı iyi olduğu anlaşılıyor. Gerçek dışı görevler var doğru fakat GTA 4. oyunu dışında hiç bir zaman çok çok ciddi bir seri olmadı. 4. oyun fazla ciddiydi.
4'ün bile baya hatası vardı. 2013 de çok geri bir yıl değil.

Geri
Yukarı