GTA 5'te bir adam IP adresimi buldu

IP adresinden yaşadığınız ilçeyi bulabilir isminizi biliyorsa T.C. no açık adres ve bütün aile okul bilgilerinize ulaşabilir. Adres hariç diğer bilgiler bir işe yaramaz ama evinize yemek söyleyebilirler.

Yok yok modemi kırıp nükleer sığınağa girmelisin (zombi salgını için çantanı almayı unutma).
Bencede 😂😂

IP adresinden yaşadığınız ilçeyi bulabilir isminizi biliyorsa T.C. no açık adres ve bütün aile okul bilgilerinize ulaşabilir. Adres hariç diğer bilgiler bir işe yaramaz ama evinize yemek söyleyebilirler.
İp mi bulan eleman yabancı birisi. Yabancı numarayla evime 2.5 iskender söylermi bilmiyorum 😂 İp adresimi modemi aç kapa yapıp değiştirdim. Eski ip ile birşey yapabilirmi bilmiyorum

Hiçbir şey yapamaz. IP adresi çok değişken birseydir ve sadece onla kayda değer birşey yapması imkansız.
Tamamdır gerçekten çok teşekkür ederim size

Bencede 😂😂

İp mi bulan eleman yabancı birisi. Yabancı numarayla evime 2.5 iskender söyler mi bilmiyorum 😂 IP adresimi modemi aç kapa yapıp değiştirdim. Eski IP ile bir şey yapabilir mi bilmiyorum.

Tamamdır gerçekten çok teşekkür ederim size.

Adam yabancı ise %99 hiçbir şey olmaz Türkiye'de işler çok daha kötü duruma düşüyor 12 yaşında çocuklar bile isim soy isim ile bu bilgilere ulaşabiliyor.

Adam yabancı ise %99 hiçbir şey olmaz Türkiye'de işler çok daha kötü duruma düşüyor 12 yaşında çocuklar bile isim soy isim ile bu bilgilere ulaşabiliyor.
tamamdır içimi rahatlattınız teşekkür ederim size de :)

Ona bile gerek yok. Modemi arka düğmesinden kapat. 15 saniye geçince tekrar aç. Eğer dinamik ip adresi varsa değişecektir.
kapayıp açınca ip değişti benim :)

IP adresinden yaşadığınız ilçeyi bulabilir isminizi biliyorsa T.C. No açık adres ve bütün aile okul bilgilerinize ulaşabilir. Adres hariç diğer bilgiler bir işe yaramaz ama evinize yemek söyleyebilirler.

Yok yok ülkesini işgal edip kölesi yapar. Zaten IP değişiyor tek reset ile hadi diyelim ki gökten yıldırım çarptı TTNET IP değiştirmedi sonra Thor geldi Allah'ın işine bak adamın kulağına bizimkinin ismini fısıldadı .En büyük yapacağı şey Facebook'ta adını aratıp eski fotoğraflarına bakmak.

Yok yok ülkesini işgal edip kölesi yapar. Zaten IP değişiyor tek reset ile hadi diyelim ki gökten yıldırım çarptı TTNET IP değiştirmedi sonra Thor geldi Allah'ın işine bak adamın kulağına bizimkinin ismini fısıldadı. En büyük yapacağı şey Facebook'ta adını aratıp eski fotoğraflarına bakmak.

Hocam 2015 mernis ve 2022 sorgudan haberiniz yok sanırım Discord ortamında azıcık derinlere inip birisine bulaşırsanız 30dk sonra evinize yemek gelebilir.

GTA çok değişik bir hâlde. :D Hileciler IP'mizi bulabiliyorlar, oyunumuzu kapatabiliyor.
adam hileciydi bu arada. ondan bulmuş olabilirmi?

Yok yok ülkesini işgal edip kölesi yapar. Zaten IP değişiyor tek reset ile hadi diyelim ki gökten yıldırım çarptı TTNET IP değiştirmedi sonra Thor geldi Allah'ın işine bak adamın kulağına bizimkinin ismini fısıldadı .En büyük yapacağı şey Facebook'ta adını aratıp eski fotoğraflarına bakmak.
Ya 😂 😂 😂

Geri
Yukarı