GTA 6 cracklenir mi?

GTA 6 indir virüs butonları yerine artık GTA7 virüs butonları olacak oley.
Cracklenir ama ilk 2-3 ay boyunca üyelikli korsan platformlarında falan olur diye düşünüyorum. Onun harici tüm virüs türleri için 1 yol daha açılacak maalesef.

Net bir süre verilemez. RDR2 yanılmıyorsam PC tarafında çıktıktan 2 yıl sonra cracklendi. Muhtemelen GTA 6 ilk çıktığında herkes kırmaya çalışacak. Empress gibi ekipler belki 24 saatini ayıracak. Bana göre 1-2 ay kalmaz kırılır. Çünkü herkes bu oyuna odaklanacak kırma anlamında.

En son oyunları RDR2'nin kırılması uzun sürmüştü ancak RDR2'den sonraki Denuvo kullanan oyunlar çok daha hızlı kırıldı diye biliyorum. Yeni bir sistemle çıkış yaparlarsa belki RDR2 gibi bir süre kırılmaması söz konusu olabilir ancak sonunda kesinlikle kırılacaktır.
Net bir süre verilemez. RDR2 yanılmıyorsam PC tarafında çıktıktan 2 yıl sonra cracklendi. Muhtemelen GTA 6 ilk çıktığında herkes kırmaya çalışacak. Empress gibi ekipler belki 24 saatini ayıracak. Bana göre 1-2 ay kalmaz kırılır. Çünkü herkes bu oyuna odaklanacak kırma anlamında.
Ben empress'e güveniyorum bu konuda. Hogwarts'ın içinden geçmişti. Ama Rockstardan çekinir mi acaba dava vs.

Ben Empress'e güveniyorum bu konuda. Hogwarts'ın içinden geçmişti. Ama Rockstar'dan çekinir mi acaba dava vs.

Rockstar eğer oyun çıktıktan birkaç ay sonra kırılırsa uğraşabilir. Ama o oyun elbet bir gün kırılacağı için çok fazla uğraşacaklarını düşünmüyorum. Benim de en büyük güvenimin olduğu ekip empress korsan konusunda. Adamlar popüler oyunları 1-2 güne kalmadan kırıyor.

Cracklense bile kaldıracak cihaz almak zor cihazı iyi olan birinin GTA 6 alabilecegine eminim.

GTA 6'ya para vereceğime onu kaldıracak cihaz yükseltmesine para harcarım daha iyi. Tabii bizim millet yine orijinal oyun + düşük ayarlar 50 FPS kombinasyonu yapmaktan geri kalmaz.

Geri
Yukarı