GTA 6 cracklenir mi?

Nasıl bir şey olmaz? Garantisini kim veriyor?

Ben şu zamana kadar çok korsan oyun indirdim. Türk sitelerinden birkaç tane indirdim bazılarında virüs çıkarken adamların kendi sitelerinden indirdiğimde hiç virüs bulaşmadı. Ayrıca eğer illa korkuyorsan BitDefender, Kaspersky kur. Bir de oyun inince Malwarebytes kur test yap. Bu adamların korsan oyun çıkartma nedeni oyunlara para verilmesinden hoşlanmadıkları için.

Online kısmının kaçarı yok doğru. Ben beğenirsem birkaç sene beklerim iyice indirime girmesi için. O zamana kadar da hikayede takılırız.
Şu PC için serverları, hile olaylarını düzeltsinler benim için değer. Şöyle bir oyuna 4 haneli para bayılmak istemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hanım ablamızın sitesinden indireceksin tüyo olsun.

Aslında oda repack. Sanırım oyunu nereden alıp repack yaptığı zaman nereden aldığını atıyordu ama yine de virüs ihtimali düşük de olsa var. Zaten ablamız bu işlerde yıllardır var biliyordur ne yapacağını :) bir de oyun iniyorken bilgisayarın içinden geçiyor.

Kod sayısı milyonlarca olan bir oyun olucaktır. Ha deyince kırılacağını sanmam. Fakat yapay zeka kullanarak kısa sürede kırabilirler.

Oyun daha çıkmadan sızdırıldı bile, çıkar çıkmaz kırılır diye düşünüyorum. Crackçiler arasında bir rekabet bile doğabilir bu konuda, dünyanın en büyük oyunu olacak sonuçta.

Çok düşük bir ihtimal olsa da crackciler birlikte bile çalışabilir kırmak için.

Emek, ve karşılık. Emeğini karşılıksız verirsen, karşılık sensindir hocam :)

Her şeye para vermeye çok meraklısınız vallahi. Yarın öbür gün ücretli bir tarayıcı çıksa "abi Chrome, Firefox falan çıkarı olmadan niye ücretsiz tarayıcı kullanmamızı sağlıyor" diyeceksiniz.

Benim bugün oyun kıracak becerim olsa kırar hiçbir beklenti olmadan dağıtırım, çünkü bazı şeyleri başarıyor olmak bile ayrı bir keyiftir.

Yeni konular

Geri
Yukarı