GTA 6 da Türkçe seslendirme görme ihtimalimiz var mı?

12 seneyi geçti GTA 5 çıkalı uzun süredir üstünde çalışıyorlar, Türkçe seslendirme yapmayı düşünmüşler midir acaba?

Değil seslendirme, alt yazı gelirse değil, Türkiye'ye özel fiyat girerlerse şükret.

Türkçe seslendirmeyi her firma getirmez ve bence Türkçe alt yazı olsa yeter bizim için. Last of Us oynarken belli yerlerde cringe oldum seslere.

Öyle demeyin be hocam Uncharted seslendirmesi beni Craysis'den daha çok zevk vermişti.

Öyle demeyin be hocam Uncharted seslendirmesi beni Craysis'den daha çok zevk vermişti.

Uncharted'ın %65 kısmını bitirdim halada devam ediyorum oyuna evet o oyunun dublajı çok iyi ama Last of Us ortalama bence, GTA gibi bir Oyun'a asla çıkmaz daha Türkçe alt yazı desteği sunmuyor firma bir de arkadaş'ın Red Dead Redemption ve trilogy serisinden haberi yok sanırım çıksa onlara da çıkar.

İngilizce harici dil yapmamış adamlar. Türkçeyi mi takarlar?

Bazen hayret ediyorum vallahi. Nasıl hâlen daha bekliyorsunuz diye? Ya oyunları oynamadınız ya da bir ümit diyorsunuz.

Koskocaman Rockstar Games yapay zeka ile mi Türkçe dublaj yapacak? 2 milyar ile tutar bir tane dublajcı olur biter.
Yapabilir ama yapmaz. Dublaj için verecekleri para birşey değil zaten ama rockstar bedava olsa yapmaz. Belki Türkler birşey yapabilir dedim. Yapay zeka sayesinde mümkün bence

Bu tür bütün yorumlsra ayni cevabi atiyorum hocam adamların Türkiye diye bir ülkeden haberleri dahi olduğunu sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı