Çözüldü GTA 6 görüntüleri gerçek mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Everythink

Hectopat
Arkadaşlar video gördüm kadın karakterde oynuyorlardı gerçek mi görüntüler bulamadım videoyu çok heyecanlıyım.
Güncelleme:
Sızıntılar gerçek GTA 6 videoları artık modlu 5 falan demeyin Enis falan açıkladı.

Rockstar Games tek tek videoları kaldırtmak için uğraşıyor Twitter'dan video atanların kaldırıldı ben indirdim videoları anı olsun en azından :D

Yayan kanalların çoğu kapandı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arada 1-2 saate yakın inceledim goruntuler gerçek gibi çünkü seslendirme olsun hareketler olsun animasyonlar olsun küçük bir ekibin yapacağı is gibi gelmiyor bana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Galiba gerçek.

Görüntüler modlanmış GTA V gibi duruyor. Bugün oyuna birçok ek animasyon eklemek mümkün iken böyle görüntülerin yapılabilir olma imkanı da var. Ben GTA V olduğunu düşünüyorum görüntülerin. Eğer GTA VI ise bunca yıldır hiçbir şey katmamışlar demek. RDR2'deki sıçrayış yerinde sayıyor sanırım, Watch Dogs havasına bürünmez umarım. Online işin içine girince hangi seri olursa olsun sapıtıyor.

Bu sızıntıların gerçek olduğuna dair en büyük kanıt ara sahne diyalogları. Şu videoya bakın:

Videoda gördüğünüz gibi Jay Norris is dead diyor.

Jay Norris'in GTA 5'de bir görevi vardı onuda aşağı bırakıyorum:

Gördüğünüz gibi GTA 5'de Jay Norris'in kafasını patlatıyoruz ve sızıntıda Jay Norris'in öldüğünü söylüyorlar :) Bu sızıntının gerçek olmama ihtimali bile yok.

Görüntüler modlanmış GTA V gibi duruyor. Bugün oyuna birçok ek animasyon eklemek mümkün iken böyle görüntülerin yapılabilir olma imkanı da var. Ben GTA V olduğunu düşünüyorum görüntülerin. Eğer GTA V'i ise bunca yıldır hiçbir şey katmamışlar demek. RDR2'deki sıçrayış yerinde sayıyor sanırım, Watch Dogs havasına bürünmez umarım. Online işin içine girince hangi seri olursa olsun sapıtıyor.

Birinin olumunu konusuyorlardi Diyalogda ve o kişi 5. Seride olmuştu.

RDR 2 havası aldım, bir de daha oyunun çok erken yapım aşaması olduğu belli, büyük ihtimalle gerçektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı