Çözüldü GTA 6 görüntüleri gerçek mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Everythink

Hectopat
Arkadaşlar video gördüm kadın karakterde oynuyorlardı gerçek mi görüntüler bulamadım videoyu çok heyecanlıyım.
Güncelleme:
Sızıntılar gerçek GTA 6 videoları artık modlu 5 falan demeyin Enis falan açıkladı.

Rockstar Games tek tek videoları kaldırtmak için uğraşıyor Twitter'dan video atanların kaldırıldı ben indirdim videoları anı olsun en azından :D

Yayan kanalların çoğu kapandı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaldı ki Rockstar'ın bu tip sızıntılara izin vermeyecek derecede katı önlemler aldığı biliniyor testerlara. Adamlar bildiğiniz ekran kaydı almış, nasıl mümkün olabilir bu?

Bu görüntülerin çalıntı olma ihtimali var. Şirket içinden birisi yayınlamamıştır belki. Bazıları hack olayları falan var diyor.

Bu görüntülerin çalıntı olma ihtimali var. Şirket içinden birisi yayınlamamıştır belki. Bazıları hack olayları falan var diyor.
Korsan Minecraft indirmiştir biri.
Ben çalıntı değil de eski çalışan intikamı olayını daha mantıklı buluyorum. Adamların antivirusu var illa.

Grafik kalitesine kötü dediğimiz zaman "ama daha geliştirme aşamasında, bu oyun beta" falan diyenler, ben bunu sadece kaplamalara bakarak yazmadım. Oyunun ışıklandırma kalitesinden vs görüntülerin GTA 5 motoruna ait olduğu anlaşılıyor zaten. Geliştirme aşamasında dahi olsa oyun motorunun kalitesi kendini belli eder.

Rockstar gibi devasa bir firma, Unreal Engine 5'in bu konulardaki başarısını görmesine, Forza Horizon 5 gibi modern oyunların grafik kalitesine rağmen bu videodaki kalitede bir oyun çıkaramaz. Bu yüzden ya bu görüntüler sahte, ya da GTA 6 fikrinin ilk ortaya atıldığı, GTA 5'in teknolojisiyle çalışılan zamanlardan kalma.

Grafik kalitesine kötü dediğimiz zaman "ama daha geliştirme aşamasında, bu oyun beta" falan diyenler, ben bunu sadece kaplamalara bakarak yazmadım. Oyunun ışıklandırma kalitesinden vs görüntülerin GTA 5 motoruna ait olduğu anlaşılıyor zaten. Geliştirme aşamasında dahi olsa oyun motorunun kalitesi kendini belli eder.

Rockstar gibi devasa bir firma, Unreal Engine 5'in bu konulardaki başarısını görmesine, Forza Horizon 5 gibi modern oyunların grafik kalitesine rağmen bu videodaki kalitede bir oyun çıkaramaz. Bu yüzden ya bu görüntüler sahte, ya da GTA 6 fikrinin ilk ortaya atıldığı, GTA 5'in teknolojisiyle çalışılan zamanlardan kalma.
Aynen kardeşim en iyisini sen biliyorsun daha geliştirme aşamasındaki oyundan ne bekliyorsun biraz anlatsana en ufak şey için adamlar haftalarca uğraşıyor grafik cila ışıklandırma en son şeydir. Videoda ne gördünde gta 5 ile aynı diyorsun acaba. Yoksa tam hali falan mı elinde oyunun.

Yayan kişi bu büyük ihtimal hapse girmekten korkuyormus galiba bilgisayarina el koyacaklarmis İngilizcem bu kadar yetti.

Yalan mi doğru mu bilmiyorum bir yerde gördüm konu farklı olabilir linke giremedim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220918-171714_Twitter.jpg
    Screenshot_20220918-171714_Twitter.jpg
    212,9 KB · Görüntüleme: 55

Geri
Yukarı