Çözüldü GTA 6 görüntüleri gerçek mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Everythink

Hectopat
Arkadaşlar video gördüm kadın karakterde oynuyorlardı gerçek mi görüntüler bulamadım videoyu çok heyecanlıyım.
Güncelleme:
Sızıntılar gerçek GTA 6 videoları artık modlu 5 falan demeyin Enis falan açıkladı.

Rockstar Games tek tek videoları kaldırtmak için uğraşıyor Twitter'dan video atanların kaldırıldı ben indirdim videoları anı olsun en azından :D

Yayan kanalların çoğu kapandı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar video gördüm kadın karakterde oynuyorlardı gerçek mi görüntüler bulamadım videoyu çok heyecanlıyım.
Güncelleme:
Sızıntılar gerçek GTA 6 videoları artık modlu 5 falan demeyin enis falan açıkladı.

Rockstar Games tek tek videoları kaldırtmak için uğraşıyor Twitter'dan video atanların kaldırıldı ben indirdim videoları anı olsun en azından :D

Video telif yemiş gerçek olabilir.

Video telif yemiş gerçek olabilir.
Gerçek zaten. Jason Schereir Rockstar ile görüşmüş. Sızıntıların GTA 6'ya ait olduğunu Rockstar doğrulamış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güncelleme:
Sızıntılar gerçek GTA 6 videoları artık modlu 5 falan demeyin Enis falan açıkladı.

Bu gerçek bu sefer.

Güncelleme:
Sızıntılar gerçek GTA 6 videoları artık modlu 5 falan demeyin enis falan açıkladı.

Ben biraz inceledim ve eğer görüntüler gerçekse oyun berbat olmuş diyebilirim. Cyberpunk 2077'den farkı yok.

Yorumlar şaka gibi... arkadaşlar görüntüler oyunun 2-3 sene önceki pre-alpha görüntüleri siz şaka mısınız ya? Ana karakter dışındaki karakterlerin dokuları bile yok henüz ciddi ciddi eleştirmeye çalışıyorsunuz.

Tüm debug ve logların açık şekilde olması da mı size bir şeyler açıklamıyor acaba, adamlar geliştirme yapıyorlar geliştirme, bitmiş bir oyunu size tanıtmaya çalışmıyorlar amaçları o olsa zaten sızdırılmaz kendileri paylaşırlardı.

Güncelleme:

Eğer Rockstar Games videoları siliyorsa bence gerçektir, büyük ihtimalle oyunun fragmanını falan 2023 de falan göreceğiz büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı