GTA 6 için hazır olduğu söylentileri

Hocam Allah aşkına nereden buldunuz bu bilgileri, yalan kokuyor.
Buralardan okudum .

Attığınız kaynaklar doğru bilgi vermiyor. Önüne gelen iddiayı bulup Türkçe'ye çevirip atıyorlar. Bu sayede tıklanma kasıp parayı da kazanıyorlar.

Rockstar'ın politikası çok sert ve tedbirli, hiçbir çalışan bilgi veremez. Verirse de illa ki bulunur ve sözleşmeye göre cezasını çeker. Kaç yıldır bu tarz haberler vs. var, daha hiçbirisini göremedik :) Boşverin arkadaşlar bu tarz konuları, Rockstar GTA 5'den hala devasa paralar kaldırıyor ve RDR 2'de çıkalı çok olmadı. Haliyle en azından 2023'ten önce GTA 6'nın gelme gibi bir durumu olacağını sanmıyorum.

Fiyatına gelecek olursak;
Eğer oyun fiyatları PS5 ile denk olursa 70 Euro'dan başlar gibi duruyor, o zamanın döviz kurlarına göre hesaplanır zaten. Şu anki döviz ile o zamanki döviz bir olmayacağı için şimdi ne desek yalan olur.

Oyun hakkında bir düşüncem yok, Rockstar'ın belirli bir kalitesi var zaten. Yani GTA 5 gibi çöp hikaye yerine RDR 2 gibi gerçekten her oynayışta sarabilecek bir oyun olmasını isterim. Onun haricinde CBP 2077 gibi çıkış yapacağını sanmıyorum, zira Rockstar halka açık olmadığı için bir bilgi vermez ve hissedarlar CD Projekt Red gibi baskı uygulamaz. Tabii GTA 6'nın kusursuz çıkma olasılığı sıfır, illa ki buglar ve hatalar dolu olacaktır ama güncellemeler ile düzeltilecektir. RDR 2 ilk çıktığı zaman o kadar bug ve optimizasyon sorunu vardı ki birçok kişi oynayamamıştı, 1 yıl içerisinde oyun düzeltildi.

Sızan görüntüler bile fake diye bağırıyor valla =)

GTA-6-2052986.jpgjtlDvyZ.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1- Fiyat tahminleriniz neler? (PS5 ve series x/s )
2- Oyundan beklentileriniz neler?
3- Cyberpunk 2077 gibi hatalar olabilir mi?
1) Ne kadar olur bilmiyorum ama uçuk bir fiyat olur onu biliyorum.
2) PC ve konsollara aynı anda çıkması. Geri kalan açık dünya vs. Rockstar her zaman hallediyor zaten.
3) Oyun tamamlanmadan piyasaya sürülürse olur.

Rockstar'ın kötü oyun yapma olasılığı sıfır olduğu için yine efsane bir oyun olacaktır. Cümle aleme oyun nasıl yapılır dersi vereceklerdir.

RDR 2'de olduğu gibi çıkışından 1-1,5 sene falan sonra konsol Game Pass'e gelir biz de çatır çatır oynarız.

PC'ye de her zaman olduğu gibi en az 6 ay gecikmeli gelir.

Geri
Yukarı