GTA 6 nasıl olur?

Bunun hakkında net konuşamayız ama sızan görsellere bakarsak oyunu daha detaylandıracaklar gibi grafikler zaten çok iyi olacak. Ama bir çiftin hikayesi yerine başka birşey beklerdim açıkçası.

RDR2 tarzı olacak sızıntılardan da belli oluyor. Demek istediğim daha gerçekçi olacak. GTA 5 gibi istediğimiz silahları taşıyamayacağız muhtemelen. Arabanın bagajına silah depolayabiliriz ya da bir sızıntıda çanta vardı onun içine koyarız. Bir de ağrı kesici ve med kit falan olacak. Rüzgarda gerçekçi olarak karakterin giysisini etkileyecek. Erkek karakterin üstündeki kıyafet, kadın karakterin eteği gerçekçi hareket ediyordu.

Oyun 2024 te çıkacak galiba. Take Two açıklamasında 2024 te bir artış bekliyoruz diye belirtmiş sanırım ben öyle gördüm.

GTA 5 Trailerı 2011 yılının son aylarında yayınlanmış. Oyunun kendisi 2013 sonlarına doğru çıkmış yani 2 yıllık bir zaman dilimi söz konusu. 2023 yılına giriyoruz ve GTA 6’nın hala bir trailerının yayınlanmamış olması bana 2025-2026 yıllarında oyunun anca çıkacağını işaret ediyor. Trailerı eğer 2023 yılında paslamazlarsa bu süre daha da uzayabilir. Oyunun nasıl olacağını bilemeyiz çünkü oyunun ne zaman çıkacağını bile bilmiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı