GTA 6 sistem gereksinimleri ne olacak?

Minimum gereken kart 1650 Super veya RX 5500 XT olur bence.

Bence çoğu kişinin oynayabileceği bir şekilde çıkar yani minimum gereksinimler için iyi optimize ederler diye düşünüyorum.
GTA V'in optimizasyonu çok iyiydi. RDR2 PC için duyurulduğunda ''Adamlar optimizasyon konusunda geliştirmişler kendilerini, RDR 2 de iyi olacaktır kesin.'' dedim fakat GTA IV kadar kötü olmasa da iyi bir optimizasyonla gelmedi. TAA Anti-Aliasing ayarını kullandığımızda meydana gelen hatalar falan hala duruyor oyunda.

GTA VI iyi de gelebilir, kötü de gelebilir. Fakat kötü gelirse şaşırmam açıkçası.
-----
Ayrıca daha duyurusu bile yapılmamış bir oyun GTA VI. GTX 1050Ti tahminleri komik değil mi?

Evet arkadaşlar, bugün realistik bir şekilde GTA V'ı sistem gereksinimlerini tahmin etmenizi istiyorum. Sizce minimum sistem gereksinimi sizce nasıl olacak?
NPC'lerin çok daha gelişmiş olarak oyuna ekleneceğini unutmayın.

Minimum 1070 Önerilen 2070 olur gibi.
Minimum 1070 Önerilen 2070 olur gibi.

Ki zaten GTA 5 Online de oyuncu sayısı azalmadıkça Rockstar'ın GTA 6 ile uğraşıcağını sanmam.

GTA V'in optimizasyonu çok iyiydi. RDR2 PC için duyurulduğunda "adamlar optimizasyon konusunda gelişmişler, RDR 2 de iyi olacaktır kesin." dedim fakat GTA IV kadar kötü olmasa da iyi bir optimizasyonla gelmedi. Taa anti-aliasing ayarını kullandığımızda meydana gelen hatalar falan hala duruyor oyunda.

GTA V'ı iyi de gelebilir, kötü de gelebilir. Fakat kötü gelirse şaşırmam açıkçası.
-----
Ayrıca daha duyurusu bile yapılmamış bir oyun GTA V'ı. GTX 1050 Ti tahminleri komik değil mi?

1

Minimum 1070 önerilen 2070 olur gibi.

Çoğu kişi oynayamaz o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı