GTA 6'nın 750 GB ve 150 dolar olacağı ve 400 saat süreceği iddiası yalanlandı

750 gb şuan için imkansız ama 5 10 yıl sonra olabilir bir ihtimal gta 7 çıkımına yakın çünkü gta 5 ilk çıktığında ps3 de 15 gb di şuan ps5 de 120 gb ☠️
12 GB’lık modelin içinde sadece Playstation’un işletim sistemi oluyor harici harddisk almanız gerekiyor hocam. Yanlış bilgi vermeyelim.

Sen korsanı kendine öv hocam.
Yaptığınız şeyin pahalı olduğu için marketten ürün çalmaktan bir farkı yok.
Gençler ben orijinal oyuna karşı değilim. Buyurun; https://steamcommunity.com/id/shivacsgo/

Parası olupta alana bi lafım yok. Ama siz cebinizde ekmek parası yokken harçlığınızdan ondan bundan kısarak oyun alıyorsanız bi kendinizi sorgulayın derim.

Ha oyunların fiyatı benim RDR 2'yi 150, GTA 5 70 liraya aldığım gibiyse o zaman korsan kullanın demem.

Öbür türlü 5000 lira da olsa ekmek yemez alırsanız, 100 saat sonra oyun bitince nerde benim 5000 liram dersiniz benden söylemesi😄

Gençler ben orijinal oyuna karşı değilim. Buyurun; https://steamcommunity.com/id/shivacsgo/

Parası olupta alana bir lafım yok. Ama siz cebinizde ekmek parası yokken harçlığınızdan ondan bundan kısarak oyun alıyorsanız bir kendinizi sorgulayın derim.

Ha oyunların fiyatı benim RDR 2'yi 150, GTA 5 70 liraya aldığım gibiyse o zaman korsan kullanın demem.

Öbür türlü 5000 lira da olsa ekmek yemez alırsanız, 100 saat sonra oyun bitince nerede benim 5000 liram dersiniz benden söylemesi😄

Bak sen herhalde anlamıyorsun. Biz sana diyoruz ki burası bu konunun konuşulacağı yer değil. Bırak insanlar parasını istediği gibi harcasın. Seni ilgilendirmez. Sende Korsan konusunu git arkadaşların ile konuş. Ders vereceksen git arkadaşlarına ver. Eğer biri ekmek parasını oyuna veriyorsa bu seni zerre ilgilendirmez. Umarım anlatabilmişimdir.

Bak sen herhalde anlamıyorsun. Biz sana diyoruz ki burası bu konunun konuşulacağı yer değil. Bırak insanlar parasını istediği gibi harcasın. Seni ilgilendirmez. Sende Korsan konusunu git arkadaşların ile konuş. Ders vereceksen git arkadaşlarına ver. Eğer biri ekmek parasını oyuna veriyorsa bu seni zerre ilgilendirmez. Umarım anlatabilmişimdir.
Konu bir oyunun fiyatı üzerine gayette korsan kullanımın alakalı olduğu konu. Birilerinin avukatlığını yapacaksan tartışmayalım. Yazılarımı görmek istemiyorsan da göz ardı et.

Son düzenleme:
Yan görev falan Max 100 120 saat olur fiyatı 70 dolar olur diye tahmin ediyorum.

GTA 6'nın 150 dolar olacağını düşünenler varsa doktora gitmeli. Standart versiyonunun alacağı max fiyat 70 ya da 80 dolar olur. Oyunun boyutu 150GB'den fazla olur. Benim tahminime göre en az 200GB. Online içeriklerle daha da artar.

2500 TL oyuna vereceğime ekran kartını değiştiririm, başka yerden de bedavaya indiririm. Rahat rahat oynarım isterse 1 TB olsun.

Hocam 2500 TL'ye GTA 6 kaldıracak/oynatacak adamakıllı bir ekran kartı bulduğunuzda bize de söyleyin.

3060 demişsiniz gta 6, 2 yıl sonra çıkacak olsa o zaman da en az 5000 serisi çıkar büyük ihtimal. Kısacası siz 3060 ile gta 6 gibi bir oyundan çok keyif almazsınız orta ayarlarda 45~ fps oynayabilirseniz şükredin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı