GTA dizisi çektim görüşlerinizi istiyorum

Gallagher

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, kendimce Youtube'da hiç bulunmayan bir fikir buldum ve bunu gerçekleştirme fırsatım oldu. İlk dizime başladım bile. Hulk ve Iron Man seriside gelecek yorumlarınızı bekliyorum.

Hikaye

Joker aylardır hapis yatmış, eziyet görmüş ve oldukça öfkelenmişti. Fakat öfke onu güçlendiriyor, zekasını kullanmasına yardımcı oluyordu. Joker hapiste yattığı aylar boyunca plan yapmış ve hapisten kaçmayı başarmıştı. Joker'in Yükselişi'nin tek sebebi, Batman'in Şehri Gotham'ın insanlarına eziyet çekmek ve Batman'dan intikam almaktı.

İlk Bölüm

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eklenecekler

Seslendirme
HD Görüntü Kalitesi
Daha Uzun Bölüm
Daha Kaliteli Kamera Konumu
Geçmiş Sahneler
Daha Güzel Efektler​

Çok güzel olmuş, ellerine sağlık. Ama bana sorarsan joker,batman ve hulk gibi zaten bilinen şeyler yerine kendi uydurduğun karakterlerle daha güzel bir iş çıkarabilirsin. Yani kendi hikayeni uydurmalısın. Şimdiden sana kolay gelsin (y)

Çok güzel olmuş, ellerine sağlık. Ama bana sorarsan joker,batman ve hulk gibi zaten bilinen şeyler yerine kendi uydurduğun karakterlerle daha güzel bir iş çıkarabilirsin. Yani kendi hikayeni uydurmalısın. Şimdiden sana kolay gelsin (y)

Çok teşekkür ederim. Sence ilgi görür mü kanalım düşüncelerin neler? Birde kendi senaryomu kafamda hafif oluşturdum, gerçekten harika bir fikrim var, en güzel fikrimi ilk videolarda bitirmek istemiyorum. Kendi senaryomda gelecek :)

Fikrin güzel ama kanalına gelecek ilgi hazırlayacağın senaryoların güzelliğine bağlı. Eğer güzel senaryolar hazırlar ve bu işi kaliteli yaparsan eminim ilgi görecektir (y) Çünkü dediğim gibi fikrin güzel ve yaratıcı.

Fikrin güzel ama kanalına gelecek ilgi hazırlayacağın senaryoların güzelliğine bağlı. Eğer güzel senaryolar hazırlar ve bu işi kaliteli yaparsan eminim ilgi görecektir (y) Çünkü dediğim gibi fikrin güzel ve yaratıcı.

Yorumun için teşekkür ederim. Sağlam bir senaryo ile dizi yapıp az bir bütceyle reklam vercem sonuç ne olacak bakalım :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı