GTA IV aşırı gerçekçi (!)

Ömrümde böyle gerçekçi oyun görmedim. İnsanları ittirince tutunabiliyorlar resmen. Arkada yatan teknolojiyi, işlemcinin ne hesaplar yaptığını düşünsenize? Aman tanrım muhteşem!

Tüm bunları yaparken birazdan ölecek olan kadın hiç bağırmıyor bile ama olsun. Sonuçta bu oyun GTA IV ve gereksiz detaylar gerekli detaylardan daha önemli! Dakika 6:20.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
GTA IV en ama en berbat GTA oyunudur. Overrated bir oyun. Diğer GTA oyunları mükemmel iken Rockstar nasıl böyle bir oyun yaptı acaba.

GTA IV'de araba sürmek tam bir işkence, araba degil tır sürüyorum sanki, sırf bu yüzden her yere helikopter ve taksi ile gitmiştim.
Hele oyunun sonundaki o helikopter görevi tam bir kanser :/

GTA serisinin tümü öyle.
Ben de öyle düşünüyorum. Aralarından bir GTA San Andreas iyi gibi ama o da berbat. Bir de yılın oyunu ödülü falan alıyor. 2004 yılında çıkan GTA San Andreas yılına göre bile o kadar berbat ki o yıl çıkan oyunlar arasından gözüm kapalı bir seçim yapsam GTA San Andeas'tan kat kat iyi bir oyun seçerim.
GTA 4 konusuna gelirsek, oyunu bilgisayarda rahat oynamak için yapabildiğim ne varsa yaptım. Tüm sürümlerde sıkıntı var. Complete Edition sürümünü çıkardılar sonra, ben bu sürümle birlikte en azından hataları falan düzeltirler diye düşündüm, ama hata üstüne hata çıktı oyunda. Optimizasyon sıkıntıları hala devam ediyor. Sakın GTA 4 denen oyunu almayın. Hikaye kısmında da hayatımda görebileceğim en berbat 2. senaryoyu yazıp önümüze koymuşlar gibi. (İlki Assassin's Creed oluyor.) Hikaye sürekli kendini tekrar ediyor. Kimin hain kimin masum neyin doğru neyin yanlış olduğu ortada. Hikayeyi anlamak için sonuna kadar oynamanıza gerek yok yani. Açık dünya olayına girmiyorum daha. Bir de bu oyunu yılın oyunu seçiyorlar. GTA San Andreas için söylediklerim bu oyun için de geçerli. O berbat Far Cry 2 bile bu oyundan daha mükemmel. Evet, yanlış okumadınız. Far Cry 2 büyüktür GTA 4. Far Cry 2'de iddia ediyorum GTA 4'te gördüğünüz ayrıntılardan daha fazla ayrıntı görebileceksiniz.
Kısaca hiçbir GTA oyunu yılına göre bile iyi olmamıştır.

Geri
Yukarı