GTA SA düz versiyonu Steam üzerinden nasıl indirilir?

yigit_alptekin08

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar ben GTA SA Steam versiyon almak istiyorum ama mağazadan kaldırılmış. Sadece Definiteive Edition sürümü var o da rezalet. Acaba Steam sürümü indirme yolu var mı?

Bir de Rockstar Games kendi sayfasında Trilogy diye 30$ a klasik 3'lü paket satıyor. Sizce alınır mı? Bende orijinal olan bir GTA SA var o da Play Store'dan telefonuma 30 TL'ye satın almıştım o var. O da sürekli çöküyor. Yaptığım ilerleme de kayboluyor. Oyunu açınca GTA: Sa bir sorunla karsilasti vs. diyor. Telefon Samsung A54.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar ben GTA SA Steam versiyon almak istiyorum ama mağazadan kaldırılmış. Sadece Definiteive Edition sürümü var o da rezalet. Acaba Steam sürümü indirme yolu var mı?

Bir de Rockstar Games kendi sayfasında Trilogy diye 30$ a klasik 3'lü paket satıyor. Sizce alınır mı? Bende orijinal olan bir GTA SA var o da Play Store'dan telefonuma 30 TL'ye satın almıştım o var. O da sürekli çöküyor. Yaptığım ilerleme de kayboluyor. Oyunu açınca GTA: Sa bir sorunla karsilasti vs. diyor. Telefon Samsung A54.
Klasik oyunu oynamanin tek yolu korsan. Kaldirildi satıştan.

Bir yerlerden aktivasyon anahatarı bulup satın alırsan Steam'den indirebilirsin. Ancak oradan indirip oynayacağın klasik sürüm de pek iyi değil. Zaten o keyi bulabilme ihtimalin de çok düşük. Bulsan da anormal pahalı verirler.

En has, orijinal ve kırpılmamış olanı DVD sürümüdür. Yani korsan olarak indirip oynanabilecek sürümdür. Gidip torrent üzerinden "HOODLUM" crack ilave edilmiş ISO dosyasını indir daha iyi.

Steam'den alamazsın kaldırıldı, Steam key alabilirsin onlar da servet değerinde sonuç olarak crack indirebilirsin. İndirirken sorumluluk size ait.

Ben buradan indirmiştim torrent indir yazan turuncu işaretli yere basarak istersen indirebilirsin, ben sorumluluk kabul etmiyorum.
Kod:
https://0.torrentoyunindir.com/gta-san-andreas.html

Geri
Yukarı