GTA SA Steam'e geri gelecek mi?

Kendi mağazası varken geleceğini hiç sanmam. O oyunun haritası serinin hiçbirinde yoktu. O harita üzerine güzel bir remaster iyi olurdu.
Zaten remaster versiyonu çıktı.

Grafik ve harita aynı olsun. Optimizasyonu düzeltsinler ya. Aşırı kötü bir optimizasona sahip oyun.
Düzelttiler onu, Steam'den son sürümü indirirseniz çatır çatır oynanıyor oyun ben dandik İntel HD Graphics 620 GPU ile açıyorum oyunu ve 40 fps çalışıyor.

Not:40 FPS az biliyorum ama GPU çok dandik diğer bileşenler de aynı şekilde.

Zaten remaster versiyonu çıktı.
Çıkmaz olaydı.

Oyunun eski versiyonu steame koysalar ne güzel olurdu ya. Tamam remake yapın bir şey demiyorum ama insan GTA'ların eski versiyonlarını niye steamden kaldırır?

Steam versiyonu sıkıntılıydı zaten. Korsan sürüm bile daha iyi.

Keşke 4 için düzgün bir remastered yapsalar da tekrar oynasam. Grafik ve harita yüzünden oyundan soğuyup tek sefer oynadım ama hikaye olarak bence bütün seriden önde.
Hocam optimizasyon sorunu olmasa çok da remake ihtiyacı yok.

Son düzenleme:
Düzelttiler onu, Steam'den son sürümü indirirseniz çatır çatır oynanıyor oyun ben dandik Intel HD Graphics 620 GPU ile açıyorum oyunu ve 40 FPS çalışıyor.

Not: 40 FPS az biliyorum ama GPU çok dandik diğer bileşenler de aynı şekilde.

Çıkmaz olaydı.

Ne zaman düzelttiler? Son 2 aydır altta bulunan sistem ile deniyorum ama FPS düşmesi yiyorum.
  • AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz.
  • PowerColor RX 6400 (ıtX) 4 GB GDDR6.
  • MSI A320M A-PRO Max XPG Gammix D30 (2x8) 16 GB 3200.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne zaman düzelttiler? Son 2 aydır altta bulunan sistem ile deniyorum ama FPS düşmesi yiyorum.
  • AMD Ryzen 3 2200G 3.5 GHz.
  • PowerColor RX 6400 (ıtX) 4 GB GDDR6.
  • MSI A320M A-PRO Max XPG Gammix D30 (2x8) 16 GB 3200.
Hocam gölgeleri kısın o zaman bende FPS drop olmuyordu eğer yine geçmezse internette optimizasyonu iyileştirmek için modlar var birini kurun öyle oynayın.

Geri
Yukarı