GTA San Andreas Hile Menüsü Önerisi

findiksfistiks

Zeptopat
Merhaba arkadaşlar,
GTA San Andreas için hile menüsü yapmayı deniyorum olmuyor sürümlerden kaynaklı galiba.
Bana GTA, Cleo Ve Rlz trainer çalışacak şekilde kurulum lazım bu 3'ü uyumlu link atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer oyunun Steam'den ise Steam sürümüne mod kurulmuyor Cleo vb. kuramazsın oyunu ya downgrade yapacaksın ya da korsan indirip oynayacaksın. Burada korsana destek yok biliyorum ama GTA San Andreas'ın orijinal sürümü çok sıkıntılı korsansız oynayamazsın maalesef.

Eğer oyunun Steam'den ise Steam sürümüne mod kurulmuyor Cleo vb. kuramazsın oyunu ya downgrade yapacaksın ya da korsan indirip oynayacaksın. Burada korsana destek yok biliyorum ama GTA San Andreas'ın orijinal sürümü çok sıkıntılı korsansız oynayamazsın maalesef.

Korsana destek var bu arada, eğer geçen gördüğüm şey troll değilse korsan oyun linki yasak korsan oyuna destek var, mod yazmış ne denli doğru bilemiyorum troll de olabilir.

Korsana destek var bu arada, eğer geçen gördüğüm şey troll değilse korsan oyun linki yasak korsan oyuna destek var, mod yazmış ne denli doğru bilemiyorum troll de olabilir.
Benim gördüğüm konularda oyunun Crack olup olmadığını soruyorlar Crack ise "Korsana destek vermiyoruz" diyorlardı.

Benim gördüğüm konularda oyunun crack olup olmadığını soruyorlar crack ise "korsana destek vermiyoruz" diyorlardı.

Onu ben de gördüm, dediğim gibi troll olabilirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı